Як зробити ефект мокрого волосся.

Завдяки ефекту мокрих волосся дрібні завитки протримаються на голові цілий день, а можливо, навіть два. Це залежить від типу волосся. Крім того, така зачіска стане чудовим природним прикрасою.
Інструкція
1
Вимийте волосся и. Підсушіть їх. На ще злегка вологі пасма нанесіть спеціальний мус, гель або ж лак по всій довжині. Починайте цю процедуру з самих передніх прядок. Волосся потрібно захоплювати в кулак. Мнеться їх, піднімайте, створюйте додатковий обсяг. Чим більше ви робите рукою мнущіеся рухів, тим краще буде виглядати на голові зачіска з ефектом мокрого волосся. Після того, як ви досягнете бажаного результату, не сушіть феном волосся и. В осоружному випадку вони просто распушатся. Дайте їм висохнути самостійно.
2
Якщо у вас є спеціальна насадка для фена, яка називається диффузер, то спробуйте ним скористатися. На вигляд це звичайна насадка з пальчиками. Виконайте з вологими волосся ами всі процедури, описані в першому кроці, а потім висушіть їх за допомогою диффузер.
3
Можна вчинити інакше. Намочіть з вечора голову. Заплетіть все волосся и в тонкі кіски, їх повинно бути якомога більше. Якщо ви хочете продовжити ефект мокрих волосся, то на косички ще нанесіть спеціальну пінку, також для цих цілей можна використовувати мус. Є такі типи волосся, які після після розплітання вранці всіх цих кісок просто стає дибки. Цю проблему можна усунути. В цьому випадку небагато гелю або мусу просто нанесіть на руки і дуже акуратно втихомирите мнеться рухами рук неслухняні пасма.
4
Не користуйтесь при розчісуванні щіткою для волосся. Краще просто розділити сплутався кучерики пальцями. При цьому на пальці бажано також нанести спеціальний мус. В крайньому випадку допустимо використання гребінця з рідкими великими зубчиками.
5
Після того, як ви досягнете бажаного ефекту на голові, закріпіть зачіску волосся лаком середньої фіксації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T8vuWOco3g0
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що чим волосся довше, тим складніше процес виготовлення цієї зачіски. Не варто занадто багато наносити гелю, а то пасма будуть виглядати просто брудними.
Корисна порада
Найпростіше зробити ефект мокрого волосся на від природи кучерявого пасмах, а також після хімічної завивки.