Як бути щасливою людиною.

Об'єктивно доведено, що удачливі і невдачливі люди існують. Учені й психологи проводили експерименти, результати яких дозволяють сказати, що везунчики - це ті, хто не лінується шукати удачу і завжди відкритий новим справам, знайомствам і знанням. Простіше кажучи, за складом характеру це активні і допитливі люди, тому щоб удача постукала в ваш дім, треба змінити свій характер.
Інструкція
1
Часто люди самі виявляються від удачі в силу того, що не впевнені в собі. Хіба не траплялося вам опинитися від більш цікавої і високооплачуваної роботи тільки тому, що для цього необхідно було дізнатися щось нове, набути навичок, яких ви не мали досі? Або відкидали залицяння симпатичного хлопця, бо він здавався вам занадто гарний для вас? Виходить, що через сумніви у власній компетенції та привабливості ви пропустили свою удачу.
2
Вселите в себе впевненість в тому, що саме ви гідні удачі, ця впевненість, як магніт, приверне у ваше життя нові можливості, любов, успіх і багатство. Перестаньте сумніватися у власних силах і не відмовляйтеся від жодної щасливої можливості, які надає вам життя, і ви будете щасливим людиною . Щастя і удача можуть бути випадкові, тому кожен шанс може виявитися щасливим.
3
Обміркуйте, що насправді вам би хотілося від життя. Комусь необхідно здоров'я, хтось мріє про велике і дружній сім'ї, хтось про запаморочливу кар'єру, а комусь для щастя просто треба багато грошей, фінансову незалежність. Будьте гранично відверті з собою і запишіть свої бажання на папері. Уявіть собі, що ваше бажання здійснилося, і попрацюйте над усіма своїми сумнівами, переконуючи себе, що ви цього варті.
4
Але ви повинні чітко розуміти, що, сидячи вдома або нічого не роблячи на роботі, ви удачу не зловили. Якщо ви хочете поправити здоров'я - займіться фітнесом, йогою, ходите в спортзал, робіть вечірні пробіжки. Навіть відмова від куріння і алкоголю, прогулянки перед сном допоможуть збутися вашої мрії. Якщо ви хочете зробити кар'єру - творчо ставитеся до своєї роботи, будьте допитливі і ініціативні. У тому випадку якщо ви мрієте зустріти і полюбити хорошу людину - піднімайтеся і їдьте на екскурсію, сходіть в кінотеатр або на виставку. Дайте можливість удачі нагородити вас за ваш оптимізм і віру в неї!