Як лікувати горло мамі, що годує. болить горло у годуючої мами ніж лікувати.

Період лактації в житті кожної жінки має на увазі ряд обмежень в їжі і вживанні лікарських препаратів. Іноді інфекція або бактерії в організмі молодої мами викликають різкі болі в горлі. Якими ж засобами можна лікувати горло мамі, що годує, не зашкодивши при цьому немовляті?
Вам знадобиться
  • - симптоматичні препарати, дозволені до прийому під час лактації;
  • - ромашка;
  • - мати-й-мачуха;
  • - календула та інші лікарські трави;
  • - противірусні засоби на основі інтерферону.
Інструкція
1
Приймайте два рази на день симптоматичні лікарські препарати. Обов'язково прочитайте інструкцію до застосування. В протипоказання не повинен бути прописаний період лактації. Бажано також проконсультуватися з лікарем, адже деякі ліки можуть мати протипоказання у вигляді індивідуальної непереносимості або у вигляді алергії, яка може розвинутися не тільки у годуючої мами, але і грудничка. Симптоматичні препарати можна застосовувати і у формі таблеток, і у формі аерозолів, і у формі сиропів - до якихось вже формам лікарських препаратів звикла годуюча мама.
2
Полощіть горло якнайчастіше. Для полоскання ідеально підійдуть настої ромашки, календули, мати-й-мачухи. Деякі годують мами полощуть горло соляним або содовим розчином. Сьогодні в аптеках можна знайти чимало спеціальних засобів для полоскання горла, які також не мають протипоказань, і ними може користуватися годуюча мама. Головне правило будь-якого полоскання - розчин повинен бути теплим, але не гарячим - дратувати хворе горло окропом можна ні за яких обставин.
3
Прийміть противірусні засоби, зроблені на основі людського інтерферону. Вони не тільки допоможуть перемогти «заразу», але і зміцнять імунітет. Такі препарати практично не мають протипоказань і їх можна застосовувати як годуючим мамам, так і їх малюкам.
4
Пийте більше теплої, але не гарячої, рідини. Перед сном можна випити теплого молока з медом, яке не тільки заспокоїть «розбурхане» горло, але і благотворно позначиться на засипанні.
5
Обов'язково зверніться до лікаря. Найчастіше болі в горлі - це не просто ознаки ГРВІ або ГРЗ. Хворе горло може стати передвісником ангіни, бронхіту та інших серйозних захворювань, лікувати які досить складно і довго.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ts3ePL_FLK0
Зверніть увагу
Ні в якому разі під час хвороби годуючої мами не можна відучувати дитину від грудей, адже тим самим малюк втратить самою основною і ефективного захисту від інфекцій і бактерій.