Як визначити в домашніх умовах якість меду. перевірка якості меду в домашніх умовах.

В «Енциклопедії бджільництва», виданої в 1876 році, але досі не втратила актуальності, були вперше наведені відомості про фальсифікацію меду . У книзі вказується, що найчастіше мед поробляють за допомогою цукру, розводячи його з водою до стану сиропу і додаючи всілякі ароматичні речовини. Цю масу змішували зі справжнім медом - в кращому випадку. А в самому гіршому - домішували до меду галун, шкідливі для здоров'я. І все ж з тих пір способи підробки надзвичайно корисного продукту вдосконалилися. Стали застосовувати патоку, сахарозу, крохмаль і багато інші домішки. Так як же відрізнити натуральний мед?
Вам знадобиться
  • - вода,
  • - чай,
  • - молоко,
  • - вогонь,
  • - тонка паличка.
Інструкція
1
Мед, що має в своєму складі добавки, мутнувато. Він дає осад, кристалізується або виглядає неприродно білястим (у випадку, якщо недбайливі бджолярі не випускали бджіл для збору нектару, а відгодовували їх цукром).
2
Справжній мед - дуже запашний, але це не різкий запах. Мед з добавками не має явного аромату.
3
Справжній мед тягнеться слідом за опущеною в нього тонкою паличкою довгою безперервної ниткою, а коли ця нитка урветься, то вона повністю опуститься і перетвориться на гірку, яка незабаром розпливеться по поверхні меду і стане непомітна . Фальшивий мед капає з бризками з палички або надто густо стікає.
4
Справжній мед легко розтирається між пальцями і навіть вбирається в шкіру, немов крем. Фальшивий продукт має не такий ніжною консистенцією. Він утворює грудочки - НЕ шматочки воску, що припустимо, а щільні згустки.
5
При розмішуванні в чаї справжній мед не дає осад, хоча напій при цьому темніє і мутніє.
6
Можна додати краплю меду в склянку води. Якщо він справжній, крапля дійде до дна, чи не розчинившись.
7
Якщо гаряче молоко при додаванні меду згортається - продукт розбавлений цукровим сиропом.
8
На вогні (наприклад, в ложці над конфоркою плити) справжній мед не горітиме синім полум'ям, а стане повільно обвуглюватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e69JFt2n86k
Зверніть увагу
Cо часом мед каламутніє, гусне, зацукровується. Це якраз є ознакою високої якості, а не підробки! Якщо мед під час зберігання ділиться на два пласти (густий знизу і рідкий зверху), то це теж не означає, що продукт фальшивий. Однак такий мед вважається незрілим, він швидко псується і його краще скоріше з'їсти.
Корисна порада
Магазинний мед повинен відповідати ГОСТу. На етикетці має стояти зазначення номера цього ГОСТу. До речі, для оцінки якості використовуються більш сорока показників; відповідно, чим більше їх написано на банці - тим краще. При купівлі меду в спеціалізованих «медових крамницях» варто звертати увагу на ярлики. Етикетка білого кольору - на самому якісному продукті; до того ж там має бути вказаний сорт, ботанічний вид меду, час і місце його збору, стандарт, назва та адреса компанії-постачальника.