Як підвищити згортання крові.

Знижена згортання крові - це досить поширене явище. Причинами цього захворювання можуть стати наступні фактори: порушення імунної системи, різного роду інфекційні захворювання, вроджені фактори, посилене вироблення антикоагулянтів, анемія, сироватковахвороба, порушення синтезу фібриногену і протромбіну і багато іншого. Погана згортання крові особливо небезпечна при різного роду кровотечах. Яким же чином підвищити згортання крові?
Інструкція
1
Спориш, він же горець пташиний. Ліки на його основі використовують у вигляді відварів і настоянок. Такі засоби протипоказані людям, у яких тромбофлебіти.
2
Кропива дводомна. Її листя вживають як відвари або наполягають. Ефективність даного препарату пояснюється присутністю в рослині вітаміну K і C, які сприяють зниженню цукру в крові і підвищують процентний вміст гемоглобіну. Також протипоказана при підвищеній згортання.
3
Деревій. Володіє сосудорасширяющими, кровоспинними, протизапальними і антиалергічні властивості. Швидко загоює рани за рахунок підвищення згортання, при цьому значно краще хлористого кальцію. Його застосовують при геммороідальних, носових, легеневих та інших кровотечах. Деревій - умовно отруйна рослина, тому зловживання ним може спричинити за собою неприємні наслідки.
4
Шкаралупа кедрових горіхів. Її відвари або витяжки використовують як цілющий засіб при багатьох захворюваннях, пов'язаних з кровотечею, в тому числі гемороїдальному і кровоточивості ясен.
5
Сушеница топяная. Частіше це рослина застосовується для якнайшвидшого загоєння ран, опіків і різних порізів. Використовується як компрес, примочка або ванночка. При внутрішньовенному введенні допомагає підвищити згортання крові. Не рекомендується при підвищеному артеріальному тиску і при тромбофлебіті.
6
Кукурудза звичайна. Це один з найбільш насичених природних джерел вітаміну K, який, в свою чергу, просто необхідний при сповільненій згортання крові. Кукурудзяні рильця протипоказані при підвищеної згортання і малій масі тела.Но все-таки перед тим, як займатися самолікуванням, зверніться спочатку до фахівця.