Як порахувати калорійність готового блюда. Як розпізнати нержавійку.

Найчастіше питання того, як розрахувати калорійність страви, турбує тих, хто намагається контролювати вагу за допомогою дотримання певної кількості калорій, що містяться в щоденному раціоні. Для того, щоб розрахувати кількість калорій, необхідно володіти певними навичками і орієнтуватися на число калорій, що містяться в тому чи іншому продукті.
Вам знадобиться
  • - таблиця калорійності продуктів, - калькулятор,
  • - блокнот і записуючий засіб для фіксації результатів.
Інструкція
1
Для того, щоб розрахувати калорійність страви, потрібно чітке знання всіх його інгредієнтів. Тому такий розрахунок найпростіше виробляти в домашніх умовах, так як в кафе розрахувати калорійність страви можна лише «на віру», бо точну кількість компонентів міститься лише в розкладці меню.
2
Точний розрахунок калорійності передбачає ведення харчового щоденника, який полегшує отримання інформації про калорійність того чи іншого інгредієнта. Для пошуку значень калорійності продуктів можна звернутися до книг з домоводства або ж сайтам, що пропонують калькулятор калорій. Принцип дії єдиний і грунтується на звичайній математичній пропорції. У розрахунок береться калорійність 100 грамів того продукту, з якого передбачається приготувати страву. Тобто, якщо м'ясо гаситься з овочами, то необхідно скласти калорійність маси м'яса, овочів і масла, на якому всі гаситься. Після цього залишається зважити фінальну масу страви і її, разом з урахуванням калорійності, розділити на кількість порцій.
3
Іноді розрахувати калорійність страв не так просто, як здається. Звичайні макарони збільшуються в обсягах під час приготування як мінімум в два рази. Прихильники здорового способу життя мучаться питанням про те, як розрахувати калорії в цьому випадку. Все дуже просто: маса готового страви зважується і порівнюється з таблицею калорійності. Після чого для отримання значення енергетичної цінності конкретної порції залишається розділити загальну масу на число гостей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4CJgsiKs11M
Корисна порада
Прорахувати калорійність страви тим простіше, чим менше склад продуктів, в нього входить. Для складних і складених страв доведеться враховувати даний показник не просто складових страви, а й таких здаються невидимими компонентів, як соус-майонез.