Як пов'язати гамак. Як в'язати кут для гамака.

Гамак - дуже приємна і корисна річ, завдяки якій вихідні на дачі неподалік від міста принесуть не менше задоволення, ніж коротку відпустку на морському курорті. Відпочинок порадує ще більше, якщо зробити гамак своїми руками.
Вам знадобиться
  • Шнур - 230 м, живці - 30 х 2 см, кисть для грунту і лаку, кисть для фарб, фарби, грунт, лак, скотч
Інструкція
1
Шнур треба поділити на 32 відрізка (кожен довжиною близько семи метрів). На відрізках слід відміряти півтора метра для «хвоста» і закріпити на стрижні - причому, менший відрізок розташовується вгорі. З кожних двох шнурів необхідно сплести по 10 вертикальних вузлів. Навколо лівого шнура правий шнур обплітається 10 разів.
2
Потім з кожних чотирьох шнурів треба сплести подвійний плоский вузол. У наступному ряду вузли повинні розташовуватися в шаховому порядку. Так робиться вся основна частина гамака.
3
Коли кінець гамака буде близький, на кожному шнурі буде потрібно заміряти півтора метра (на звороті), зав'язати на цих відмітин кольорові мотузочки і біля тієї, яка виявиться вище всіх, завершити гамак так само, як він був започаткований, - десятьма вертикальними вузлами. Потім потрібно закріпити шнури на другому стрижні. На вільних кінцях з обох сторін слід виплести по два вертикальних вузла уздовж стрижнів. Цей ряд важливий для міцного закріплення стрижнів в плетінні. На двох кінцях рекомендується розділити шнури на чотири частини, зв'язати з них подвійний плоский вузол, і ретельно закріпити одним з шнурів.
4
Іншу частину необхідно заплести в щільну косу і зробити петлю, за яку буде привішувати гамак. Уздовж гамака з обох сторін треба товстий шнур і закріпити його на стержнях. Стрижні робляться в такий спосіб. Треба придбати два держака в господарському магазині, відміряти на них 1 метр і відпиляти непотрібну скошену частину, отшкуріть, покрити ґрунтовкою для дерев'яних поверхонь і просушити. Щоб вийшли смужки, стрижні можна обмотати скотчем для клеєння вікон і пофарбувати. Більшеошатний варіант - віддерти скотч, поклеїти новий за таким же принципом, залишаючи недоторканими чисті місця, знову пофарбувати в кілька кольорів і знову просушити. Потім стрижні буде потрібно покрити лаком, залишити сохнути на добу і після прикріпити на них шнури.