Як стримати апетит.

Добре виглядати хочеться і чоловікам, і жінкам. Далеко не всім підходить приємна повнота. Найдієвішим засобом схуднення, крім лікування будь-яких гормональних порушень, є обмеження в їжі. Останнє досягається, в основному, стримуванням свого апетиту .
Інструкція
1
Випивайте за двадцять хвилин до їжі склянку води. Це проста дія допоможе невеликого зменшення апетиту . Можна бути впевненим, що зайвий шматок з'їсти не доведеться.
2
На ніч замість чаю з булочкою краще випити склянку кефіру або іншого молочнокислого продукту. Він і корисніше (добре впливає на травлення), і питательнее.
3
Більше пийте рідини. Соки, відвари, компоти, поживні напої, вода - вибирайте будь-які на свій смак.
4
Їжте невеликими порціями і часто, але намагайтеся при цьому підтримувати свій режим. Вживання їжі в певний час буде сприяти належному апетиту. Ви не будете перекушувати між основними прийомами їжі.
5
Постарайтеся відмовитися від гострих, сильно солоних, жирних страв, а також, по можливості, від алкоголю. Вони дуже збуджують апетит. Краще звернути увагу на житній хліб, фрукти, овочі, сири й інші, більш корисні і натуральні продукти.
6
Жуйте повільніше. Це дуже корисно для травлення, при цьому притупляється відчуття голоду і швидше настає насичення.
7
Після їжі відразу забирайте посуд і всі залишилися продукти. Не треба залишати на столі вазочку з печивом або цукерками.
8
Уникайте стресових ситуацій, під час переживання яких весь час хочеться їсти. Вивчайте себе простіше і філософськи ставитися до життя, приймаючи з мудрістю і терпінням відбувається.
9
Для стримування апетиту не варто приймати лікарські препарати без рекомендації професійного лікаря. Тільки правильний підбір медикаментів допоможе вирішити подібні проблеми.
10
Психологічно налаштовуйте себе, що потрібно їсти менше. Не шукайте мінуси цього положення, а, навпаки, тільки плюси. А їх теж предостатньо - вам буде легше, покращиться самопочуття, з'явиться свіжий і здоровий колір обличчя, трохи очиститься організм і т.д. Треба менше зосереджувати свої думки на їжі. Тим легше буде хоч іноді від неї відмовлятися.