Як носити слінг шарф.

Слінг- шарф являє собою найбільш зручний і універсальний з усіх слінгів. Він носиться на двох плечах і може бути використаний тривалий час: з народження малюка до виповнення їй 2-3 років. Положень, в яких можна носити дитину безліч, тому такий слінг вибирає більшість мам.
Інструкція
1
Слінг- шарф - це полотно до 5 метрів завдовжки і шириною близько 50-70 сантиметрів. Ширина слінгу залежить від виду тканини. Якщо тканина добре тягнеться, то достатньо 50-60 сантиметрів, а при виборі слінгу з льону або бавовни слід віддати перевагу більш широким моделям - 60-70 сантиметрів.
2
Слінг- шарф зав'язується певним чином навколо спини і плечей дорослого, а малюк при цьому розташовується в утворився кишені. Завдяки перехрестився, що утворюється в результаті зав'язування слінга, дитина надійно підтримується і фіксується.
3
Багатьом жінкам здається, що носити слінг- шарф не дуже зручно, тому, що на відміну від слінгу з кільцями, наприклад, у нього залишаються довгі хвости. Проте складнощі можуть виникнути тільки спочатку, після кількох уроків ви легко опануєте цим нехитрим пристосуванням. Оскільки слінг- шарф одягається через два плеча і поперек, носити малюка в ньому дуже легко, а навантаження на хребет практично не відчутна.
4
З слнга- шарф а можна спорудити безліч різних конструкцій для перенесення дитини. Для новонароджених і немовлят підійде «колиска», в якій малюк знаходиться в лежачому положенні. У ній крихті дуже затишно, оскільки погойдування, яке створює мама при ходьбі, цілком фізіологічно. Адже малюк відчував такі відчуття протягом дев'яти місяців, перебуваючи в маминому животику.
5
Підрослого дитини, хребет якого вже зміцнів і який самостійно починає сидіти, можна переносити в положеннях сидячи: на животі, на спині або на стегні. У такому положенні можна носити навіть 2-3-річних карапузів.
6
Носити слінг- шарф можна на будь-який одяг. Якщо він поєднується за кольором або фактурою з вашим гардеробом, то буде найвдалішим прикрасою. При виборі слінгу враховуйте ваші смакові переваги, а також з чим ви будете його носити. Краще придбати слінг нейтрального тону або той, який підійде до більшої частини вашого одягу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R9u7gDJGpns