Як зробити туалетну воду.

Аромати притягують, манять людини. Розкішні і складні або нарочито прості моноаромати - сьогодні можна знайти парфум на будь-який смак. Але, хоч би не був великий вибір туалетної води, він все ж обмежений. Для тих, хто понад усе на світі цінує свою індивідуальність, існує можливість приготувати власний парфум - ексклюзивний і абсолютно неповторний.
Вам знадобиться
  • - кілька вузьких (5-6 см завширшки) аркушів паперу;
  • - ваші улюблені ефірні масла;
  • - етиловий спирт;
  • - красива пляшечка з пульверизатором.
Інструкція
1
Візьміть кілька ефірних масел і капніть по краплі кожного з них на підготовлені листи паперу. Уявіть себе великим парфумером і помахайте ароматними смужками перед ліцом.Комбініруйте аркуші паперу, додавайте і прибирайте деякі з них. Через якийсь час ви відчуєте аромат, який вам необхідний. До речі, перед тим, як нанести на кожен аркуш паперу ефірне масло - підпишіть його.
2
Отже, ви знайшли свою композицію з аромамасел. Тепер нанесіть вибрані вами масла (по 1 краплі) на носовичок або серветку. Дайте аромату «вистоятися» хоча б 30 хвилин. Через півгодини оціните глибину, тонкість, вишуканість розкрився запаху. Якщо вам він все ще подобається - можна приступати до наступного етапу. Якщо ні, то варто повернутися до попереднього пункту.
3
В красивий флакон з пульвелизатор влийте 100 мілілітрів етилового (медичного) спирту. Потім додайте до нього 10-15 крапель суміші вподобаних вам ефірних масел (пропорції вам належить з'ясувати досвідченим шляхом), щільно укупорьтеі збовтайте.
4
Кілька тижнів настоюйте туалетну воду в темному місці. Через 14-20 днів ваша ексклюзивна вишукана туалетна вода готова.
Зверніть увагу
Вибираючи ефірні масла для своєї майбутньої композиції, слід враховувати їх сумісність і індивідуальні властивості. Так, наприклад, запах масла лаванди відмінно поєднується з ароматами будь-яких масел, крім масла розмарину. Аромати лимона, апельсина та інших цитрусових чудово поєднуються з маслами хвойних.Вербена поєднується з жасмином, чорним перцем, Пальмароза. Досить сильний і специфічний аромат гвоздики до невпізнання змінюється, якщо додати до нього масла троянди, іланг-ілангу, лаванди або чайного дерева.Сандал додає композиції терпкість, глибину, орієнтальних. До речі, він дивовижно поєднується з маслами троянди, герані, жасмину, мускатного горіха і неролі. Лаванда, розмарин «стоншують» яскраві запахи евкаліпта, м'яти.
Корисна порада
Обов'язково записуйте знайдені вами рецепти ароматів. Інакше наступного разу вам знову доведеться починати пошук поєднань спочатку.