Як качати косі м'язи преса.

Косі м'язи преса виконують стабілізуючу роль. Якщо в людини недостатньо розвинені косі м'язи живота, то будь нахил в області талії, підйом тяжкості або присідання для людини може обернутися травмою хребта в поперековій зоні. Під час тренування обов'язково виконуйте вправи на косі м'язи живота, так ви не тільки сформуєте красиву талію, але і зміцните організм.
Інструкція
1
Встаньте прямо, руки підніміть над головою, ноги на ширині плечей. З видихом опустіть корпус вниз, трохи скрутити в області талії і доторкніться правою рукою до носочка лівої ноги. На вдиху встаньте прямо. З наступним видихом знову опустіть корпус і потягніться лівою рукою до правої ноги. Повторіть вправу 20 разів.
2
Руки опустіть вздовж тіла. З видихом нахиліться точно вправо, ковзаючи руками по стегнах. При цьому у вас буде максимально розтягнутий лівий бік до області талії. На вдиху поверніться у вихідну позицію. Зробіть нахил вліво. Повторіть вправу по 10 разів на кожну сторону.
3
Зігніть руки в ліктях і розташуйте їх перед собою. На вдиху поверніться в області талії вправо, стегна при цьому залишаються без листя. З видихом поверніться у вихідне положення, повторіть вправу в іншому напрямку. Зробіть не менше 10 поворотів в кожну сторону.
4
Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, притягну п'яти якомога ближче до сідниць, руки покладіть на потилицю. На вдиху опустіть стегна вправо, намагаючись торкнутися колінами підлоги. З видихом поставте ноги в початкове положення. На наступному видиху опустіть стегна вліво. Повторіть вправу 20 разів в кожну сторону.
5
Лежите на спині, ноги, зігнуті в колінах, покладіть на праве стегно. З видихом підніміть корпус вгору якомога вище, затримайтеся в цьому положенні на 2 секунди. На вдиху опустіться на підлогу. Зробіть ще 10-15 підйомів. Повторіть вправу, повернувши ноги вліво.
6
Притягніть п'яти до сідниць, долоні покладіть на потилицю, лікті направте точно в сторони. З видихом потягніться правою рукою до лівої ноги, а ліву п'яту відірвіть від підлоги і постарайтеся торкнутися коліном правого ліктя. На вдиху трохи опустіться до підлоги, але повністю не лягайте. З видихом поміняйте напрям руху, тепер працюють ліва рука і праве коліно. Повторіть вправу 20 разів в кожну сторону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zUVY6VmuHiQ
Бажання бути стрункими і мати красивий прес об'єднує жінок різного віку. Багато ретельно опрацьовують м'язи преса, але бажаний результат залишається недосяжним. Можливо, ви забуваєте про косих м'язах живота. А адже саме вони відповідають за тонку талію. Без роботи над цими м'язами неможливо отримати ідеальний прес. Рівень складності наведених вправ підвищується від першого до останнього.
Вам знадобиться
  • Гімнастичний килимок
  • Еспандер
  • Гимнастическая лава або стійкий стілець.
Інструкція
1
Сядьте на підлогу. Зачепите стрічку еспандера за стопи, у витягнутих руках тримаєте рукоятки на рівні грудей. Напружуючи м'язи тулуба, повільно поверніться в сторону. Ноги і сідниці повинні залишатися нерухомими. Чим сильніше випрямлені руки і ноги, тим складніше виконувати цю вправу.
2
Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Зігніть ноги в колінах і підніміть їх так, щоб ікри стали паралельними підлозі. Повільно нахиляйте ноги в сторону. Відразу ж поверніться у вихідне положення, а потім опустіть ноги в іншу сторону.
3
Ляжте на бік. Тримайте ноги разом. Упритесь передпліччям в підлогу. Воно має бути розташоване строго під плечем. Напружуйте м'язи живота і спини і відірвіть таз від підлоги. Тіло повинно являти собою ідеально пряму лінію. Затримайтеся на 15-30 секунд. Потім повторіть для іншої сторони.
4
Ляжте на спину, злегка зігніть ноги в колінах. Праву руку витягніть під прямим кутом до тіла, ліву притисніть до скроні. Нахиліть коліна вправо, повернувшись таким чином на бік. Напружте м'язи преса і відірвіть верхню частину тулуба від підлоги. Намагайтеся дістати лівим ліктем ліве коліно. Поверніться у вихідне положення. Повторіть для іншої сторони.
5
Сядьте на край тренувальної лави. Зігніть ноги під прямим кутом і підійміть їх. Тягніть ліве коліно до правого плеча. Ноги не розводьте. Повторіть з поворотом в інший бік. Для того щоб зробити цю вправу максимально складним, що не спирайтеся руками на сидінні. Тримайте зігнуті руки розведеними на рівні грудей.
6
Сядьте на підлогу. Підніміть схрещені в щиколотках ноги на 10 - 15 см. Руки зчепіть і витягніть перед собою на рівні грудей. Відхилите корпус назад приблизно на 45 градусів. Утримуйте в цій позиції рівновагу і з силою повертайте тулуб убік. Спину тримаєте прямій.
Зверніть увагу
Тренування на прес завжди починайте з вправ для косих м'язів живота, і тільки потім переходите до вправ для прямих м'язів живота. В іншому випадку косі м'язи можуть не отримати достатнє навантаження.