Як знайти дистриб'юторів.

Запорукою успіху будь-якого мережевого бізнесу є пошук активних, заповзятливих дистриб'юторів . Вони просувають, рекламують і продають продукцію, а власники бізнесу з кожним роком працюють все менше і отримують хороший прибуток. Хороший дистриб'ютор-лідер здатний організувати під собою успішну структуру, яка буде працювати на вас.
Інструкція
1
По-перше, вам слід знайти дистриб'ютора-лідера, який зможе створити під собою велику систему продажів. Відкиньте мрії про те, що якийсь ідеальний дистриб'ютор буде працювати на вас, задовольняючись невеликим винагородою, а ви можете вже взагалі нічого не робити. Пошук ключового дистриб'ютора - це пошук партнера, і ви повинні знати, що ви можете йому запропонувати в обмін на активну роботу.
2
Найголовніше - вміти зацікавити людину у своїй роботі. Ваш дистриб'ютор повинен бути особисто зацікавлений в успіху вашого бізнесу - тільки тоді він буде працювати в повну силу. Молоді люди без досвіду готові працювати за бонуси, подарунки, невеликі відсотки від продажів, але хороший фахівець навряд чи погодиться на такі умови.
3
Якщо ви вирішили зробити широку мережу продажів, помістіть оголошення про пошук дистриб'юторів в різних джерелах. Ефективний пошук партнерів через засоби масової інформації: газети, радіо і телебачення. Можна розмістити вакансії і на дошках оголошень і сайтах з роботою в інтернеті. Дієві і оголошення на вулиці в місцях великого скупчення людей: на автобусних зупинках, на дверях під'їздів, на стендах з оголошеннями. Частина відгукнулися на оголошення людей відсіється, але частина залишиться і буде співпрацювати з вами, приносячи вам прибуток.
4
Подумайте, чим ви можете мотивувати своїх потенційних дистриб'юторів . Майте на увазі, що багато людей вже розчарувалися в мережевому бізнесі і воліють працювати за невеликий, але гарантований оклад. Ви можете запропонувати подарунки, бонуси, знижки на продукцію, подорожі по світу і інші можливості. Ефективно діють розповіді про реальних людей, що досягли успіху в мережевому бізнесі. Важливо також змусити відгукнулися людей повірити у вашу продукцію, в її високу якість, в значимість для всіх. Поширювати хороші товари простіше і приємніше, ніж неякісні.
5
Розмовляючи з людьми про вступ до бізнес в якості дистриб'ютора, намагайтеся бути чесним, не обіцяючи золоті гори, але давай надію на успіх. Адже не отримавши обіцяного, людина не просто піде від вас незабаром, але й поширюватиме згубні для компанії чутки. Будьте чесними з вашими партнерами! Подумайте, чим ви можете допомогти цим людям, що ви можете їм дати, і ви отримаєте те, чого домагаєтеся самі.