Як прибрати розширені пори на обличчі.

При жирній шкірі пори розтягуються від утворюються в них сальних пробок. Через це обличчя виглядає відштовхуюче, а самі пробки, що складаються з виділень і бруду, можуть викликати прищі і навіть серйозні запалення. Відповідно, якщо ви хочете виглядати красивою і доглянутою, проблему розширених пор необхідно вирішити.
Вам знадобиться
  • Очищає засіб;
  • Очищаючі маски;
  • Маски, що звужують пори;
  • Крем для проблемної шкіри.
Інструкція
1
Один з найважливіших кроків на шляху до ідеальної шкірі - очищення. Обов'язково щодня використовуйте очищаючий засіб для вмивання і тонік. Засоби для жирної шкіри зазвичай містять речовини, які зменшують вироблення шкірного сала і трохи звужують пори , а також перешкоджають виникненню прищів. Але одних тільки очищувальних засобів недостатньо.
2
Приблизно два рази на тиждень необхідно використовувати відлущуючий скраб. Після зняття верхнього, відмерлого шару шкіри, відкривається нижній, більш пружний. За рахунок цього пори стають менше, бо шкіра стає більш еластичною, дірочки краще затягуються. До того ж, при регулярному застосуванні скрабу пори простіше розпарити і очистити.
3
Наступним важливим етапом є очищення пір від скупчився в них шкірного сала. У домашніх умовах це можна зробити за допомогою теплих масок з кольорової глини. Для посилення ефекту можна розвести глину не водою, а відваром лікарських трав, а також додати пару крапель ефірного масла - воно володіє поросужающім властивістю. Такі маски не рекомендується робити частіше, ніж раз на тиждень і в жодному разі не можна їх застосовувати в один день зі скрабом. Якщо на обличчі є лопнули судини, інфільтрати або ранки, то краще утриматися від застосування теплих масок взагалі - до тих пір, поки проблема не буде усунена.
4
Крім очищення пір їх необхідно звужувати. Це можна робити за допомогою масок, що містять цинк, кремів і лікувальних лосьйонів. Цинкову маску рекомендується робити не частіше двох разів на місяць, її не можна поєднувати з очищаючою процедурою і пілінгом. Сама по собі ця маска вельми агресивна, шкіру може трохи палити, можливі почервоніння, які будуть триматися кілька годин. Це нормально, але вам треба підібрати зручний час для процедури, так як навряд чи захочеться показуватися на людях з червоними плямами на обличчі. До того ж, протягом шести-семи годин після процедури не можна користуватися декоративною косметикою.
5
Найефективнішими є салонні засоби: професійне очищення шкіри, хімічний пілінг і лазерне шліфування. Дані процедури обійдуться вам дорожче домашніх масок, але вони виконуються професіоналами і дуже ефективні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pp2kL5AQ1jg
Зверніть увагу
При серйозних проблемах і запаленнях треба звернутися до лікаря-дерматолога. Не займайтеся самолікуванням.
Корисна порада
Найкраще користуватися лікувальними засобами однієї фірми і лінії. В такому випадку можна досягти максимального ефекту.