Як зігнати жир на ногах.

Красиві і стрункі ніжки - це мрія майже всіх жінок. А ось жир на ногах - це серйозна причина для занепокоєння. Освіта жир а на сідницях і стегнах можна пояснити тим, що м'язи цих зон малоактивні і майже не задіяні при виконанні вправ. Крім того поява відкладень на ногах може бути викликане зайвим харчуванням або сидячим способом життя.
Вам знадобиться
  • спортивна форма, вільний час і позитивний настрій
Інструкція
1
Виконуйте вправи на щоденній основі по 15 разів кожне. Уявіть, що ви сідаєте на стілець, і приступайте до присідань. Ноги поставте на ширину плечей, руки розташуйте за головою, спину тримайте прямо. Слідкуйте за тим, щоб п'яти не відривалися від підлоги. Щоб ускладнити вправу, візьміть гантелі і тримаєте їх поруч з боками. Розташуйте руки на поясі (для ускладнення вправи використовуються гантелі), ноги поставте разом. Випряміть ногу назад, щоб інша нога була максимально зігнута в коліні. Повторюйте вправу іншою ногой.Ложітесь на підлогу, зігніть коліна, руки розслабте і покладіть вільно. Починайте тягнути вгору поперек і ягодніци. Стопи, голова і руки повинні залишатися на підлозі. Опускайте таз, але не торкайтеся їм статі. Продовжуйте виконувати вправу, піднімаючи і опускаючи таз.Встаньте на карачки, руки і ноги розташуйте під кутом 90 градусів, лікті покладіть на підлогу. Відводите ногу назад і вгору, щоб вона розташувалася паралельно підлозі. Повторюйте вправу іншою ногою. Щоб ускладнити тренування, під час підйому зігніть коліно і потягніть носок на себя.Станьте прямо, руками зіпріться на стілець, ноги разом. Виконуйте махи, на видиху чергуючи ногі.Станьте прямо, руками спирайтеся на спинку стільця, п'яти разом, носки максимально відведіть в сторони. Високо піднімайтеся на носочки, а потім опускайтеся. Щоб ускладнити вправу використовуйте гантелі.Ложітесь на спину, покладіть руки на підлогу, підніміть ноги. Починайте плавно розводити ноги, при цьому носки тягніть на себе. Замріть в цій позі на 10 рахунків. З кожним повторення розводите ноги все шіре.Ложітесь на спину, зігніть коліна і підтягніть ноги до грудей, обіймаючи їх руками. Глибоко дихайте, старіючи розслабити тіло. Перебуваєте в цій позі від трьох до п'яти хвилин.
2
Харчуйтеся правильно. Виключіть з раціону жир ву, солону і мариновану їжу. Поменше пийте рідини, особливо газовані напої. Постарайтеся відмовитися від солодкого і мучного.
3
Регулярно гуляйте пішки або здійснюйте ранкову пробіжку.
Корисна порада
Вірте в те, що у вас все вийде. Тільки позитивний настрій на результат допоможе досягти поставленої мети - усунення жиру в ногах!