Як відкрити магазин автозапчастин для іномарок. продаж автозапчастин бухгалтерія.

Кількість людей, пересідають на іномарки, зростає з кожним днем. Відповідно, збільшується попит на автозапчастини для іномарок , адже жодна машина не застрахована від поломки. Ідея відкриття магазина автозапчастин дуже актуальна. Це стабільний і прибутковий бізнес.
Вам знадобиться
  • - підготувати документи;
  • - знайти приміщення;
  • - сформувати асортимент.
Інструкція
1
Якщо ви прийняли рішення зайнятися автозапчастинами, першим ділом, проведіть маркетингове дослідження і визначте, що саме користується найбільшим попитом. Вивчивши ринок, виявите сильні і слабкі сторони конкурентів. Після цього складіть бізнес-план.
2
Наступний крок - це підготовка документів. Вам потрібно буде зареєструватися в якості юридичної особи або індивідуального підприємця. Для співпраці з великими компаніями буде потрібно відкрити ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю), для роботи з фізичними особами достатньо буде стати індивідуальним підприємцем.
3
Потім отримаєте документи з префектури адміністративного округу, що вирішують подібний вид діяльності та санітарно-епідеміологічні документи зі спеціалізованих органів Росспоживнагляду.
4
Коли паперові справи будуть вирішені, настане час пошуку відповідного приміщення для магазина. Його можна орендувати або купити. Площа залежить від стартового капіталу і асортименту товару. Якщо ви плануєте почати бізнес з невеликого магазина, вам підійде приміщення від 40 квадратних метрів, з яких 25 можна відвести під торгову площу, а 15 - під складські приміщення.
5
Після вибору приміщення потрібно закупити обладнання. Вам потрібні стійки, стелажі, вітрини, комп'ютери і касові апарати.
6
Закупивши обладнання, можна приступати до формування асортименту товару. Від правильного вибору постачальників залежить прибуток підприємства, тому перед закупівлею товару проведіть аналіз компаній, з якими ви збираєтеся співпрацювати. Вивчіть асортимент, умови поставок, наявності бонусів і знижок.
7
Вам знадобляться співробітники. Магазин автозапчастин передбачає наявність директора, бухгалтера, менеджера по закупкам, продавців-консультантів, вантажника. Якщо у вас невеликий магазин, спочатку ви можете поєднувати обов'язки директора і менеджера по закупкам.
8
Крім звичайного магазина не погано створити інтернет-магазин. Вам знадобиться сайт, де буде представлений асортимент товару і ціни.
9
Для відкриття магазина автозапчастин для іномарок вам буде потрібно стартовий капітал у розмірі 40 000 доларів. Націнка, в середньому, складе від 30 до 100%. Середньомісячний оборот магазина може бути в межах 10 000 доларів, рентабельність - від 30%. Окупити бізнес ви зможете протягом півроку-року.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aMZJGc_EdgE
Всякой машині час від часу потрібно ремонт, і тоді не обійтися без запчастин та витратних матеріалів. Оскільки кількість автомобілів з кожним роком зростає, то і попит на запчастини теж збільшується. Тому відкриття власного магазину запчастин в наш час видається справою доцільним, а враховуючи відносно невеликі витрати на старті, ще й цілком доступним.
Вам знадобиться
  • Цілеспрямованість, бажання досягти успіху у власному бізнесі, наполегливість, підприємливість
Інструкція
1
Визначтеся з приміщенням. Дізнатися про вільні площі та можливості купівлі або оренди можна в місцевій адміністрації. Приміщення слід підбирати, виходячи з реальних розмірів вашого стартового капіталу і передбачуваного асортименту запчастин, а також витратних матеріалів. Краще, якщо придивились вами місце знаходитиметься недалеко від автомийки, станції техобслуговування, гаражного комплексу.
2
Складіть бізнес-план. Його основна мета - залучити інвестиції або позикові кошти шляхом кредитування. Цей документ також необхідний для того, щоб узгодити дозвіл на здійснення підприємницької діяльності з державними органами. Бізнес-план неодмінно повинен містити в собі такі розділи, як маркетингові дослідження, витратна частина, техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), економічна ефективність, розрахунок окупності (цей пункт особливо важливий для кредиторів та інвесторів) і т.д.
3
Озаботьтесь дотриманням юридичних аспектів. У місцевій адміністрації і в податковій інспекції вам дадуть перелік необхідних документів, які належить оформити і зібрати. Всю документацію повинні схвалити і запевнити офіційні особи.
4
З усіма документами і бізнес-планом вирушайте в банк, або в інвестиційний фонд або лізингову компанію (вибір на користь того чи іншого джерела фінансування робите ви). Подумайте заздалегідь про заставне забезпеченні, оскільки отримати фінансові кошти на бізнес без застави (особливо якщо це стартап) практично нереально.
5
Продумайте дизайн і інтер'єр магазину. Зробіть в приміщенні ремонт, якщо це необхідно. Займіться закупівлею меблів і торгово-технологічного обладнання - вітрин, стелажів, стійок, камер спостереження, сигналізації та т.д.
6
Приступайте до замовлення і закупівлі товару, заздалегідь продумавши такі аспекти, як обсяг і частота поставок, вид транспорту і страховок, складування і т.д.
7
Займіться підбором персоналу. Чисельність, режим роботи співробітників, дрес-код і т.д. ви повинні продумати заздалегідь.
8
Починайте викладку товару в магазині відповідно до правил мерчандайзингу. Подбайте про рекламу (зовнішньої, в ЗМІ і т.д.).
9
Призначте дату урочистого відкриття магазина. Не забудьте в цей день про презенти і знижки першим покупцям.
Корисна порада
Починати збирати документи і складати бізнес-план слід після того, як визначено коло потенційних покупців (власники чи це іномарок або вітчизняних авто, транспортні організації тощо) і майбутніх поставщіков.Прі розробці бізнес-плану корисно звернутися за допомогою до незалежних консультантів і спеціалістам.Прі зборі документів намагайтеся виконувати всі рекомендації, вимоги та приписи максимально повно, тим самим ви заздалегідь забезпечите собі найменшу кількість всіляких перевірок в перші ж дні після відкриття.