Як прикрасити ялинку.

Напередодні улюбленого всіма свята Нового року на вітринах магазинів з'являються найрізноманітніші прикраси для ялинок - кулі, гірлянди, мішури і багато іншого. Однак незважаючи на все це пишність, у багатьох щороку все одно з'являється проблема - як прикрасити ялинку без зайвих витрат, але при цьому красиво і оригінально.
Вам знадобиться
  • Ялинкові іграшки або матеріал для їх виготовлення - нитки, фольга, клей ПВА і т.д., гірлянди, мішура.
Інструкція
1
Перед тим як почати прикрашати новорічну ялинку іграшками, потрібно закріпити на ній гірлянди. Їх краще взяти білі, тоді вони будуть гармоніювати з будь-якими прикрасами. Гірлянди можна повісити по спіралі або зигзагом, головне, щоб на ялинці не залишилося порожніх, неосвітлених зон. Після цього можна починати розвішувати іграшки.
2
Перший спосіб прикрасити ялинку - виготовити новорічні прикраси своїми руками. Цей спосіб особливо актуальний, якщо у вашому будинку є діти. Вони з радістю візьмуть участь у виготовленні ялинкових іграшок до свята. Найпростіше прикраса, яку можна зробити своїми руками навіть дитині, - гірлянда з кульок. Для цього візьміть фольгу і наріжте її на квадрати. Чим більше квадрат - тим крупніше вийде прикраса. Потім кожен шматочок фольги потрібно зім'яти і скачати в кульку між долонями. Діти з цим цілком можуть впоратися самостійно, а ви займіться нанизуванням одержані кульок на нитку. Цією гірляндою можна оповити всю ялинку. Щоб вона стала ще красивішою - кульки можна розфарбувати.
3
Симпатичні ялинкові іграшки можна виготовити з ниток. Для цього вам знадобиться повітряна кулька, клубок ниток і клей ПВА. Спочатку потрібно надути кульку до того розміру, яке прикраса ви хочете отримати. Потім змастіть його будь-яким маслом. На кульку намотайте нитку, змочену в клеї. Постарайтеся, щоб нитка завжди перетинала попередні ряди. І обов'язково залиште місця не закриті нитками. Потім дайте іграшці просохнути. Коли нитки стануть твердими, проткніть голкою повітряну кульку і вийміть шматочки. Такі кулі краще зробити різнокольоровими.
4
Дуже цікаві прикраси можуть вийти з простих ялинкових куль, якщо задекорувати їх стразами, гудзиками, намистинами, бісером, пір'ям і т.д. Для того щоб приклеїти їх на кульки, можна використовувати лак для нігтів.
5
Другий спосіб прикрасити ялинку - купити готові іграшки. Дуже цікаво виглядає новорічне дерево в монохромному стилі, коли всі прикраси одного кольору. Також можна вибрати прикраси двох кольорів, наприклад, золотого і червоного, синього та срібного. Якщо вам подобається використовувати прикраси різних кольорів і видів, постарайтеся розвісити їх так, щоб не було скупчення іграшок однієї кольорової гами в одному місці.
6
Прикрашаючи ялинку , пам'ятайте, що існує правило розподілу прикрас на ялинці: дрібні іграшки прикрашають верхню частину дерева, середні - середину, а на нижні гілки вішають найбільші кулі. Іграшки також повинні бути рівномірно розподілені, вішати їх потрібно не тільки на кінчики гілок, а й біля стовбура.
7
Заключний етап прикраси ялинки - розвішування на ній мішури, дощу, бус і шнурів. Ваша оригінально прикрашена ялинка готова до веселої зустрічі Нового року.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RcMD_5N5oXU