Як пересадити бамбук. пірамідальний бамбук - Як пересаджувати.

Бамбук - найбільша і швидкозростаюча трава в світі. За рахунок свого екзотичного виду ця рослина здатна стати справжньою окрасою приміщення. Бамбук щодо невибагливий, але пересадка є стресом для будь-якої рослини. За допомогою правильних дій можна звести цей стрес до мінімуму.
Вам знадобиться
  • - Новий квітковий горщик;
  • - Грунт для бамбука;
  • - Дренаж;
  • - Препарат для кращого вкорінення кімнатних рослин.
Інструкція
1
Пересадка держака бамбука з води в грунт. Спочатку паросток поміщають в воду для того, щоб він пустив коріння. Кращий момент для пересадки - коли вони досягли довжини 2-4 см. Якщо менше, то рослина не вкорениться, а якщо більше - їх можна випадково поламати, так як вони дуже крихкі. Отже, спочатку підготуйте квітковий горщик: насипте туди приблизно 3-4 см дренажу і тонкий шар грунту. Потім вийміть бамбук з води і акуратно струсіть воду з коренів. Припудрите вологі коріння препаратом для укорінення і додайте пару пучок в грунт, яку будете сипати в горщик. Це засіб допомагає рослині прижитися і згладжує шок від зміни середовища проживання. Потім помістіть бамбук в горщик. Тримайте його на потрібній висоті по центру горщика і починайте маленькими порціями сипати грунт. Закладайте землю рівномірно, періодично акуратно приминаючи її, доти поки макітра не буде заповнений. Будьте обережні, не поламайте корінці. Потім полийте рослина водою, і якщо земля всівся - додайте ще.
2
Іноді держак поміщають не в воду, а в гідрогель. Це полімер, який здатний поглинати і утримувати кількість води, в десять разів перевищує його власний обсяг. Гідрогель можна вважати проміжною фазою між вирощуванням бамбука в воді і в землі. Дуже часто буває, що коріння занадто сильно відросли, і є ризик їх зламати. Часто корінці бамбука переламуються біля самої основи, що дуже небезпечно для рослини. У такому випадку їх слід акуратно підрізати гострими ножицями до довжини максимум в 5-6 см. Потім акуратно промийте корінці проточною прохолодною (але не холодною!) Водою від залишків гідрогелю. Далі все як в попередньому пункті: готуєте горщик, застосовуєте вкорінюється препарат, ставите в ємність і акуратно присипаєте землею.
3
Крупний бамбук продається в магазинах вже в грунті, але здебільшого це так званий «перевізний грунт». Він легше звичайної землі і практично не випадає з горщика при нахилі, але при цьому в ньому немає ніяких поживних речовин і сама по собі ця грунт - тимчасовий захід. Від неї треба якомога швидше позбутися. Мабуть, це самий складний спосіб пересадки. Для початку вам потрібно витрусити земляний кому з горщика, не пошкодивши рослина. Потім сильно намочіть грунт водою і руками обережно відламують шматки від кома, поки не доберетеся до коренів. Потім відмивають коріння від субстрату під струменем води, поки вони не стануть чистими. Далі все те ж саме - горщик, препарат-укоренітеля, посадка.
4
Перевалка бамбука в горщик більшого розміру. Це найлегший спосіб і рослини переносять його добре. Вам всього лише потрібно витрусити бамбук з горщика разом із земляною грудкою, помістити його в ємність більшого розміру і досипати потрібну кількість ґрунту. Потім полити.
Зверніть увагу
Першу підгодівлю можна проводити тільки через три тижні після пересадки. В іншому випадку корені можуть не прижитися і рослина загине.
Корисна порада
Для того щоб пересаженное рослина краще приживалося, рекомендується перший тиждень обприскувати його з пульверизатора.