Як пов'язати палантин на голову.

Палантини знову в моді. Їх із задоволенням пов'язують дівчата і жінки всіма можливими способами. Носіння палантина на голові виглядає дуже красиво і додає жіночому образу загадковості. Але все ж багато що залежить від способу зав'язування палантини.
Вам знадобиться
  • - широкий довгий палантин;
  • - модна брошка або декоративна велика шпилька.
Інструкція
1
Палантин потрібно скласти вдвічі або зробити підворіт на?. Місце згину буде над лобом. Накиньте палантин на голову так, щоб один його кінець опинився на рівні плеча, а інший залишився довгим. Акуратно розправте аксесуар по шиї і по плечах.
2
Довгий кінець палантини оберніть навколо шиї і знову виведіть його вперед. У вас вийде щось на зразок вільного капюшона з «хомутом» на шиї. На цьому етапі потрібно додати конструкції красиву форму: розправити складки, прибрати невеликі нерівності, надати об'єм «каптуру» на потилиці.
3
Тепер можна зафіксувати головний убір за допомогою декоративної шпильки або елегантною брошки. Зробити це можна різними способами. Візьміть кінець палантини, яким обмотували шию і приколіть його до короткого кінця, розташованому знизу. Або приколіть довгий край до протилежної сторони палантина в області скроні. У вас вийде головний убір, що нагадує покривало арабських жінок.
4
Пам'ятайте, що розглянутий нами спосіб зав'язування палантини далеко не єдиний. Ви можете носити даний аксесуар по-своєму, проявивши фантазію та креативність. Напррімер, не тільки пов'язати його на голову, а й елегантно накинути на плечі. Пам'ятайте: головне - красиво подати річ, яка повинна гармонійно поєднуватися з вашим нарядом.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на той факт, що довгий широкий шарф і палантин - це зовсім різні речі. Шарф - це, як правило, в'язане виріб. Палантин роблять зазвичай з кашеміру або інших тонких, але теплих тканин, призначених спеціально для носіння його на голові або у вигляді накидки на плечі. Палантин більше схожий по своєму застосуванню на шаль, ніж на шарф.
Корисна порада
Палантини бувають з легких і щільних тканин. Використання брошки або шпильки рекомендується тільки для останніх. З легкого палантина краще зробити просто покривало на голову або зав'язати його іншими способами (у вигляді «шапочки», пов'язки, вплести в зачіску) .Ткань палантина повинна бути м'якою, щоб можна було легко надати потрібну форму виробу.