Як правильно приготувати каву.

Мода на каву зовсім недавно захопила жителів Россі, проте при цьому мало кому відомо, що являє собою справжню каву. З появою на світовому ринку розчинних кавових напоїв, люди стали забувати про те, що справжня кава виготовляється з варених, мелених зерен кращих сортів.

В світі кави асоціюється не з простим напоєм, а з атрибутом впевненого в собі людину. Чашечка кави є важливою деталлю будь-яких ділових переговорів, неформальних зустрічей і романтичних побачень. Правду кажуть ті, хто вважає, що у кави є душа. Тому, при приготуванні кави дуже важливо цю душу не потривожити, адже від неї залежить аромат і смак напою.

Любителі кави повинні знати, що зерна необхідно зберігати в сухому і прохолодному місці. Не варто зберігати кави впродовж довгого часу, так як його аромат здатний випаровуватися.

Виробники кави стверджують, що задоволення від напою має наступати вже під час його приготування. Багато хто помилково вважають, що кава готова, як тільки вода в турці закипіла. Коли ви навчитеся варити каву, ви зрозумієте, що приготований таким чином напій не є справжньою кавою. Після того як температура напою досягла 98-99 ° С в ньому починають відбуватися незворотні процеси, а точніше виділяться шкідливі для шлунка кислоти.

Кава - як правильно його приготувати?

Для того щоб приготувати божественний напій в домашніх умовах, необхідно дотримуватися простих правил. До початку приготування кави кавник слід ретельно вичистити і вимити. Використовуйте м'яку воду. Обсмажте і смолите кавові зерна перед його приготуванням. Не забувайте - каву не можна кип'ятити.

Кава «Мокко по-турецьки»

Даний кави відомий кожному, проте не всі знають, що вживають саме його. Існує два способи приготування даного еліксиру життя. В турку з гарячою водою засипте каву і цукор, доведіть до кипіння. Зніміть кави на кілька хвилин з вогню, а потім знову доведіть його до кипіння. Для того щоб отримати більш ароматний кави, проробляйте дану процедуру три рази.

Другий спосіб приготування кави по-турецьки полягає в змішуванні кави з цукром в турці. Залийте в турку холодну воду і дайте настоятися кілька хвилин. Після закінчення часу поставте турку на повільний вогонь і доведіть до кипіння. Після того як кава трохи охолоне, доведіть до кипіння ще два рази.

Кава «Африка»

Знамените кави «Африка» подається у всіх престижних ресторанах світу. Для приготування вам знадобиться подрібнений кави (6 ч. Ложок), окріп (4 чашки), половина чайної ложки какао-порошку, кориця, коньяк і цукор. Всі інгредієнти ретельно перемішуються і варяться на спиртівці. Коньяк додається до готового напою. Кава подається в гарячому вигляді.

Живлющий напій увазі не тільки правильний відбір зерен і його приготування, але і правильне вживання. Тому перед тим як випити чашечку ароматної кави відкиньте всі негативні думки на потім. Тільки тоді ви отримаєте справжнє задоволення.