Як скласти правильне резюме. Як правильно складати резюме.

Резюме є пропуском в нове життя. Від того, як складено резюме, залежить результат розгляду кандидата на ту чи іншу посаду. Саме тому так важливо знати, як складати правильне резюме.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, папір і принтер для роздрукування вашого резюме.
Інструкція
1
Виберіть стиль написання резюме. Щоб скласти резюме правильно, недостатньо просто викласти про себе факти. Це необхідно зробити в певному стилі, в основі якого лежать стислість, лаконічність, активність, конкретність і чесність. Віддавайте перевагу позитивній інформації, будьте конкретні, описуючи вигоду компанії від роботи з вами і свої досягнення, при цьому не вживайте займенник «я», або намагайтеся використовувати його якомога рідше.
2
Не пишіть у своєму резюме всі подробиці вашої трудової біографії, не варто позначати свої вимоги до робочого місця, до майбутньої заробітної плати. Чи не вклеюють в резюме свою фотографію і не пишіть свої фізичні характеристики. Все це не має до резюме ніякого відношення і може бути з'ясовано роботодавцем при особистій зустрічі.
3
Підготуйте заздалегідь список людей, які могли б дати вам позитивні рекомендації - колишніх роботодавців, начальників, колег і так далі. У написанні резюме необхідно бути послідовним, грамотним, використовувати прості і зрозумілі мовні звороти, уникати занадто складних для сприйняття пропозицій. Вмістите своє резюме на одній, максимум двох сторінках - саме стільки зможе прочитати роботодавець, не втомив.
Зверніть увагу
Запам'ятайте - в той момент, коли роботодавець читає ваше резюме, вирішується ваша доля, як майбутнього співробітника даної компанії. Не варто недооцінювати роль і значення резюме, думаючи, що співбесіда все розставить на свої місця. Якщо резюме складено недбало, співбесіди вже може і не бути.
Корисна порада
Складаючи резюме, думайте про те, з якою метою це робиться. Ставте себе на місце потенційного роботодавця і пишіть те, що хотіли б прочитати про кандидата на його місці ви. Включайте в резюме інформацію, яку можете підтвердити в будь-який момент.