Як спалити жир на ногах. Як прибрати жир з передньої частини стегна.

Спалити жир на ногах можна за допомогою комплексу фізичних вправ, нічого ефективнішого цього на сьогоднішній день не придумано. Мається на увазі не тільки відвідування спортзалу, але й інші види активності, такі як спортивна ходьба або плавання.
Інструкція
1
Займаючись спортивною ходьбою, людина за дві години витрачає близько 500 калорій, що дозволяє прибрати 0,1 міліметр жир а. Тільки ведучи рухливий спосіб життя, можна не хвилюватися про повноту своїх ніг.
2
Тренувати передню частину стегна можна за допомогою такої вправи. Станьте рівно, руки на пояс, ноги на ширині плечей. Поперемінно згинайте одну ногу в коліні, переносячи тяжкість тулуба до зігнутою нозі. 10-20 раз повторіть вправу.
3
Ще одна вправа для передньої частини стегна. Та ж стійка, що і в попередній вправі. Робіть випади з присіданням для однієї ноги, потім для іншої. Повторіть 20 разів.
4
Зміцнити ікри ніг і задні частини стегон допоможуть вправи зі стільцем. Необхідно поставити стілець і робити глибокі присідання, торкаючись сидіння стільця, але не сідаючи на нього. Утримуватися в положенні "сидячи" треба до 3 секунд. Намагайтеся тримати спину рівно, наскільки це можливо, і не згинайте коліна вперед. Повторювати цю вправу треба раз 15-20.
5
Виконуючи наступну вправу, можна реально спалити жир на ногах. Встаньте на карачки, але ноги і руки тримаєте прямими. Рухайтеся вперед, піднімаючи одночасно спочатку ліву руку і ногу, а потім праву. Коліна не згинайте, інакше вправа не надасть корисного впливу на м'язи ніг. Під час виконання даної вправи намагайтеся опускати голову, тіло повинне бути розслаблене. Робіть вперед п'ять кроків, після чого в такій же позі повертайтеся назад.
6
Сядьте на підлогу, підтягніть ноги до грудей і обійміть їх обома руками. Після цього починайте повільно нахилятися назад, намагаючись зберігати рівновагу. Наступним етапом стане швидке повернення до вихідного положення, коліна при цьому відпускати не треба. Вправа необхідно повторювати до 6 разів. Прийнявши початкову позу, починайте відхилятися вліво-вправо, до підлоги доторкатися не можна. Виконуйте вправу кілька разів. Це дозволить прибрати жир ові скупчення і сприятиме надходженню крові в хребет.