Як пов'язати сережки.

Сережки - прикраса, відоме з давніх часів, і якщо раніше жінки носили переважно сережки, виготовлені з дорогоцінних металів, то сьогодні ви цілком можете надіти сережки з оригінальних і незвичайних матеріалів, демонструючи свою неординарність. Також ви можете виготовити такі сережки самостійно - наприклад, зв'язати яскраві та привабливі сережки гачком.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали для створення сережок - заготовки-гвоздики з плоским широким підставою для майбутньої сережки , гачок, голку з ниткою, міцну пряжу червоного, чорного і зеленого кольорів, а також чорний бісер. Почніть в'язання однієї з сережок з серединки - наберіть гачком чотири повітряних петлі з нитки чорного кольору і зімкніть їх у кільце.
2
Потім обв'яжіть вийшло кільце шістьма стовпчиками без накиду. Дійшовши до третього ряду, починайте провязивать по два стовпчики без накиду в кожну петлю попереднього ряду так, щоб у вас вийшло дванадцять стовпчиків без накиду. Змініть чорну нитку на червону і продовжуйте обв'язувати заготовку по колу.
3
Зв'яжіть вісімнадцять стовпчиків без накиду, а потім в п'ятому ряду повторіть те ж кількість стовпчиків без надбавок. В отриману заготовку акуратно вставте капелюшок майбутньої сережки і продовжуйте в'язати по колу, збавляючи петлі - для цього пров'язуйте разом по дві чи по три петлі одночасно, поки не закриєте повністю капелюшок гвоздика. Кінчик нитки витягніть через бічну сторону заготовки.
4
Тепер ниткою того ж кольору починайте в'язати квіткові пелюстки. Починайте в'язати кожна пелюстка з трьох стовпчиків без накиду і в'яжіть пелюстки так, щоб на круговій ланцюжку серединки з 18 петель у вас вийшло шість пелюсток.
5
Сформуйте об'ємну серединку, зв'язавши по колу червоною ниткою ряд стовпчиків без накиду, після чого змініть червону нитку на зелену і зв'яжіть другий ряд аналогічно першому. На зеленому ряду пришийте по колу невеликий чорний бісер, а потім чорною ниткою вишийте невеликі штрихи на поверхні квітки.
6
Точно так же зв'яжіть другу сережку. При бажанні ви можете прикрасити сережки в'язаними листочками.