Як зв'язати гачком листя.

Квіткові і рослинні мотиви - вдалий вибір не тільки для вишивки, малювання та шиття, а й для в'язання. Предмет одягу або аксесуар, прикрашений в'язаними листочками, виглядатиме оригінальніше і свіже, а зв'язати листочки, які додадуть унікальності вашого виробу, зможе будь-яка рукодільниця. Красиво виглядають листя , пов'язані в ірландській техніці в'язання гачком.
Інструкція
1
Ви можете вибрати схему в'язання ірландського листа з розширенням з одного стовпчика без накиду, або схему з розширенням на арочку, пров'язуючи вироби як за задню або передню полупетлю, так і за обидві напівпетлі.
2
Пов'язані різними способами листя відрізнятимуться фактурою і зовнішнім виглядом. Якщо ви хочете, щоб краєчки листків виглядали більш ребристими і красивими, обв'яжіть їх поруч піко з повітряних петель. Якщо ви в'яжете лист, розширюючи його на арочку і додаючи на ній петлі, ваш лист буде відрізнятися більш гострою формою у держака. Якщо ж ви розширюєте лист першим способом, лист матиме гострий кінчик і широку основу у держака.
3
Якщо ви хочете отримати в результаті досить великий лист, по всій довжині якого йдуть зубчики, збільште число стовпчиків без накиду відступу. Якщо первісна ланцюжок повітряних петель, з якою ви починаєте в'язати лист, невелика, у вас вийде вузький і довгий лист. Чим ширше лист ви плануєте пов'язати, тим довший потрібно робити первісну ланцюжок повітряних петель.
4
Для створення оригінальних орнаментів ви можете поєднувати різні види пов'язаних гачком листя та об'єднувати їх в мотиви, пов'язуючи разом. Поєднання дрібних і великих листів з різним ракурсом повороту додадуть неповторний вигляд вашої речі. Якщо ви хочете, щоб лист був повернутий в інший бік, пров'язуйте різну кількість стовпчиків без накиду на лівій і правій арці листа. Ви можете зв'язати кілька листів з різним вигином і об'єднати їх в красиву композицію.
5
Обв'язавши край листа «рачьім кроком», ви отримаєте гарний фактурний край, який пожвавить лист і зробить його більш красивим. Не використовуйте для в'язання листя стовпчики з двома і більше накидами - це може привести до того, що лист буде занадто пухким, і не буде тримати форму. Досить використовувати стовпчики без накиду і напівстовпчик - тоді лист буде мати достатню жорсткість.