Як зробити башту з паперу.

Ейфелева вежа - одне з сучасних чудес світу, побачити яке прагнуть маси людей. Завдяки японському мистецтву складання з паперу , ви можете подарувати собі або своїм друзям оригінальну паперову модель Ейфелевої вежі, скласти яку ви зможете самі з листа паперу будь-якого кольору. Для складання паперової вежі вам не будуть потрібні клей і ножиці.
Інструкція
1
Для початку візьміть аркуш кольорового паперу розміром 35х35 см. Покладіть папір виворітного стороною вгору і зігніть її на себе навпіл. Розігніть лист. Верхню частину листа зігніть навпіл, а потім повторіть цю дію з усіма отриманими частинами - кожен відрізок квадрата, що утворився після складання деталей навпіл, потрібно також скласти навпіл.
2
Продовжуйте складати частини квадрата до тих пір, поки не отримаєте 32 однакових горизонтальних відрізка. Ретельно пропрасуйте все згини і розгорніть лист паперу так, щоб створені лінії були вертикальними.
3
Проробіть описані вище дії повторно, щоб отримати нові 32 відрізка, але на цей раз вони будуть йти перпендикулярно створеним раніше відрізкам. Таким чином, ви розмітити лист на багато дрібних клітин.
4
Загніть верхній край листа і відріжте його ножицями або обірвемо. Потім загніть бічний край і також ображати його. У підсумку ви повинні отримати розмічений аркуш паперу розміром 31х31 см. Зігніть його по діагоналі двічі, щоб вийшло перетин згинів в центрі. Покладіть лист виворотом вгору, а потім загніть на себе нижній край, відрахувавши 7,5 сегментів.
5
Відрахуйте від згину ще три сегменти і зробіть ще один згин. Повторіть ті ж дії на верхній частині аркуша, а потім розгорніть його і повторіть те ж саме на залишилися сторонах. Для зручності ви можете намітити олівцем або ручкою пунктирні лінії створених згинів. Знайдіть центральний квадрат, в якому з'єднуються діагональні лінії згинів.
6
Складіть на його основі базову форму «Бомбочка», зберігши верхівку-квадрат - плоским. На кожній стороні фігури починайте згинати гармошкою сегменти. В результаті у вас повинні бути складені всі чотири кута базової форми. Кожен кут, складений гармошкою, загорніть всередину так, щоб фігура придбала форму вежі. Вигніть кути назовні, при цьому зберігаючи вертикальність вершини.
7
Пропрасуйте складені гармошкою складки, а потім переходите до формування наступного рівня вежі, орієнтуючись на намічені пунктирні лінії. Сформуйте рівень, роблячи його трохи ширше верхнього шпиля вежі.
8
Самий нижній рівень повинен бути самим широким. Нижні кути і краю складок загніть вгору, після чого сформуйте з них чотири опори вежі з округлими арками між опорами.