Як спіймати крупного окуня.

Напевно кожен рибак в душі мріє піймати найбільшу рибу, щоб пишатися незвичайним уловом і виділятися серед своїх колег-рибалок. Незважаючи на те, що спіймати великі види риб непросто, і зустрічаються вони не так часто, є способи, що допомагають рибалці при належному старанні виловити довгоочікувану здобич - наприклад, великого окуня , довжина якого перевищує 40 см.
Інструкція
1
Перед тим, як ви зберетеся ловити окуня , з'ясуйте у знайомих рибалок, які знають потрібний вам водойму, чи водяться там такі риби, і яку вони воліють приманку. Після того, як ви зберете потрібну інформацію про те, в який час року і де найкраще ловити великих окунів, а також, на яку наживку вони найчастіше клюють, ви збільшите свої шанси на піймання риби.
2
Кращий час для лову великих окунів - друга половина вересня. Слідкуйте за календарем - намагайтеся не пропустити потрібні дати, а також дізнавайтеся, в які дати торік зустрічалися випадки затримання великих окунів.
3
Не варто ловити окуня на занадто велику приманку - незважаючи на свої розміри, ця риба воліє приманку розміром від 5 до 10 см. Крім того, окуні великих розмірів воліють полювати на дні, не витрачаючи занадто багато зусиль на полювання на поверхні - виходячи з цього, віддавайте перевагу глибинної лові, опускаючи приманку до самого дна. В якості приманки найкраще використовувати дрібну мертву рибу.
4
Використовуйте достатньо важкі приманки, щоб вони не піднімалися відразу на поверхню, а залишалися якийсь час в контакті з дном. Намотуйте лісочку повільно, або ловите окунів з човна в схил, підводячи і знову опускаючи приманку, впливаючи на великих окунів. Якщо вони побачать, що приманка регулярно опускається, а потім йде вгору, вони піднімуться разом з нею і схоплять її.
5
Якщо ви помітили зграю дрібних окунів, намагайтеся зловити крупного окуня на окраїнах зграї - як правило, ці риби тримаються саме там, не запливу в центр косяка. Піймавши першого великого окуня , починайте ловити наступного - зазвичай в місці появи крупного окуня завжди є його родичі таких же розмірів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e0pisnU6aB8