Як написати пояснювальну записку.

З різних причин, але, мабуть кожному їх нас доводилося, або доведеться в майбутньому, написати пояснювальну записку руководству.Чаще всього пояснювальна записка потрібно у зв'язку з дисциплінарними порушеннями. В деяких організаціях, відділом кадрів, підготовлені спеціальні бланки для таких записок, але в більшості випадків вона має інформаційний характер і пишеться від руки в довільній формі.
Вам знадобиться
  • Лист паперу
  • Ручка
Інструкція
1
У верхньому правому куті напишіть: - посада, ПІБ особи, якій буде пред'явлена пояснювальна запіска- від ПІБ (ваше), должностьПосередіне листа пишіть: Пояснювальна записка
2
Відступите від краю, позначивши новий абзац, напишіть тему пояснювальній - подія, що призвело до необхідності написання подібного документа. Далі опишіть причини, внаслідок яких і відбулося дану подію. Поставте в лівому угу під текстом дату. У правому особистий підпис.
Зверніть увагу
Ваша пояснювальна записка допоможе визначити керівництву яким буде і чи буде застосоване до вас дисциплінарне стягнення.
Корисна порада
Форма пояснювальній записки не затверджена строго ніякими нормативами, тому зосередьтеся на поясненні причин, а не на дотриманні норм оформлення.