Як налаштувати звук в грі.

У більшості комп'ютерних ігор спочатку виставлені усереднені значення для звукових ефектів. Щоб повною мірою насолодитися створеними звуковими сценами, необхідно налаштувати звук.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою грою Counter Strike Source і підключеними до виходу звукової карти колонками або навушниками, мікрофон.
Інструкція
1
Запускайте гру Counter Strike Source за допомогою ярлика на робочому столі подвійним клацанням мишки, щоб налаштувати аудіо в CSS. У який з'явився після завантаження меню вибирайте «Налаштування», потім активуйте правою кнопкою миші вкладку «Аудіо».
2
Встановлюйте повзунки гучності звуку в прийнятне для комфортного прослуховування становище. Для налаштування звуку CSS правою кнопкою миші перетягуйте його по настроювальної шкалою «Гучність звуків в грі» вправо. Якщо хочете зменшити рівень звуку - то вліво. Точно так само чиніть їм і з повзунком «Гучність музики в грі».
3
Функція «Налаштування динаміка». Активуйте віконце в правій частині вкладки і зі списку вибирайте підключення до звукової карти колонки. За замовчуванням там встановлені «навушники». Виберіть аксесуар і натисніть на нього правою кнопкою миші.
4
У лівій половині вкладки вибирайте параметр «Якість звуку». У випадаючому списку вибирайте необхідний рівень - «Високий», «Середній» або «Низька». Активуйте потрібний правою кнопкою миші прямо в списку.
5
Активуйте кнопку «Перевірка динаміків». Очікуйте закінчення завантаження локації. На що відкрилася карті прослуховуйте голосові повідомлення, що підтверджують правильність обраних налаштувань. По закінченні натискайте клавішу Esc.
6
Загалом меню перейдіть на вкладку «Голос». Налаштування в CSS звуку без голосу не дасть можливості спілкуватися з іншими гравцями. Ставте прапорець навпроти «Включити голос в грі». Потім встановлюйте повзунки гучності звуку в «Гучність голосової передачі». Аналогічним чином виставляйте необхідний параметр в «Гучність голосового прийому». Активуйте кнопку «Перевірити мікрофон». Дотримуйтесь підказок помічника з налаштування. Після закінчення процедури натискайте «Застосувати», потім ОК.
Зверніть увагу
Не варто виставляти рівень гучності на максимальне значення, щоб не травмувати свої органи слуху.
Корисна порада
Встановлюючи повзунок регулювання «Гучність музики в грі», найкраще поставити його трохи нижче рівня «Гучність звуків у грі» для створення більш комфортної звукової сцени.