Як відключити перевірку орфографії.

Комп'ютерні технології не стоять на місці, і тепер машини роблять все більше роботи за людину. Якщо раніше через напружену діяльності у офісних працівників не були виключені помилки в правописі, викликані неуважністю і швидкістю друку, то тепер комп'ютерні програми беруть перевірку грамотності на себе. Винятком не стали і інтернет-браузери. Однак що робити, якщо користувачеві не підходить такий винятковий сервіс?
Інструкція
1
Для того щоб відключити перевірку орфографії в браузері Opera, потрібно виконати наступну комбінацію ходів. На панелі інструментів натисніть «Меню», виберіть функцію «Налаштування», «Загальні настройки» (можна виконати клавішами Ctrl + F12). Виберіть формат «Розширені». Зліва ви побачите параметр «Навігація», клікніть на ньому. На нижньому рядку ви побачите функцію «Перевіряти орфографію». Приберіть галочку, що стоїть поруч з цією функцією, і натисніть «ОК». Меню налаштувань зникне, а браузер перестане підкреслювати червоним слова, написані з орфографічними помилками.
2
Для відключення перевірки орфографії в браузері Mozilla Firefox натисніть на кнопку «Інструменти» на Панелі завдань, далі виберіть функцію «Налаштування» (можна скористатися клавішами ALT + O). В основному меню налаштувань натисніть «Додаткові», потім відкрийте вкладку «Загальні», розділ «Перегляд сайтів». Мишкою приберіть галочку біля поля «Перевіряти орфографію при наборі тексту», підтвердіть свою дію клавішею «ОК».
3
Відключення перевірки орфографії в браузері Google Chrome. Увійдіть в налаштування, натиснувши значок гайкового ключа на панелі інструментів браузера Google Chrome. У контекстному меню виберіть пункт «Інструменти» (Настройки), далі клікніть на вкладку «Розширені». Виберіть розділ «Веб-зміст», розділ Налаштування мови та перевірки правопису. Перед вами відкриється діалогове вікно «Мови та введення». Клікніть на галочку «Включити перевірку правопису», натисніть «ОК».
4
Для відключення перевірки орфографії в браузері Safari Navigator на панелі інструментів відкрийте рядок меню, виберіть параметр «Правка», розділ «Правопис і граматика». Приберіть галочку біля поля «Перевірка орфографії", клікніть на кнопці «ОК».
5
Для відключення функції перевірки орфографії в браузері Internet Explorer натисніть на кнопку «Пуск», що знаходиться на панелі завдань вашого комп'ютера. У вікні виберіть Outlook Express. У контекстному меню виберіть «Сервіс» і увійдіть в «Налаштування». Знайдіть функцію «Завжди перевіряти орфографію перед відправкою» і приберіть галочку, що стоїть поруч з нею.