Як плести зачіску дракончик. фото інструкції Як робити зачіску дракончик на довге волосся.

Вже кілька сезонів поспіль коси продовжують бути безперечним трендом серед безлічі різноманітних жіночих зачісок. Звичайними косами, звичайно, вже нікого не побачиш. Але майстерність по їх плетінню з кожним днем удосконалюється. Зате такі "хитросплетіння", як французька коса, зачіска дракончик і багато інших, не можуть залишатися без уваги. Освоїти техніку плетіння зачіски дракончик а досить просто, якщо ви вже вмієте робити звичайний колосок.
Інструкція
1
Поділ. Розділіть волосся на три частини по вертикалі. Проведіть проділ уздовж лінії брів з боків до потилиці. У вас повинні вийде дві рівні, однакові по ширині (бічні) і одна (центральна) частини. Центральну частину закріпіть гумкою, щоб вона вам поки не заважала.
2
Плетіння. З бічних частин заплетене дві коси по одній на кожній з частин, починаючи зі скронь і по всій довжині волосся, і закріпіть їх маленькими гумками. Тепер розпустіть зібране волосся центральній частині і розподіліть їх ще на три рівні частини, причому центральну частину знову-таки краще скріпити гумкою, щоб вона не заважала заплітати бічні. Зробіть в такому ж стилі ще дві косички з бічних і закріпіть їх маленькими резиночками. З центральної заплетене таку ж косу і точно так само закріпіть. В результаті, на голові у вас всього повинно вийти п'ять кісок.
3
Закріплення. Таку зачіску найкраще зафіксувати яким-небудь засобом, наприклад, лаком для волосся. Розпорошите його на відстані 20 см від голови. Так зачіска дракончик довше збережеться, а пасма НЕ будуть розплітатися і вибиватися з кісок протягом дня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HdDYRsyxWes
Зверніть увагу
Хоч і коси в їх множині розмаїтті досить зручні, а, крім того, красиві і незвичайні для повсякденного життя, зловживати їх плетінням, проте не варто. Зачіска дракончик, як правило, плететься дуже щільно, а волосся, постійно перебуваючи в затягнутому стані, можуть почати псуватися, сіктися і навіть перестати рости.
Корисна порада
Звичайно, така зачіска підходить найбільше маленьким дівчаткам у віці від 6-12 років, а на молодих дівчатах дракончик буде виглядати, як мінімум, безглуздо. Але, на щастя, існує безліч способів його плетіння (залежить від кількості та розташування кіс на голові), тому ви можете інтерпретувати цю зачіску по-своєму і підбирати під себе найбільш оптимальні її варіанти.