Як вибрати хорошу веб-камеру.

Зараз нікого не здивуєш спілкуванням в онлайн режимі через веб- камеру. Ця техніка дозволяє не просто спілкуватися з людиною, чути його, а й бачити. За допомогою веб-камери можна не тільки проводити ділові переговори, але і спілкуватися з друзями, рідними. Так що її придбання може стати нагальним питанням користувача мережі інтернет.
Інструкція
1
Отже, вибір веб-камери. Якщо ви прийшли в магазин техніки, але не знаєте, з чого почати, тоді зверніть свою увагу на характеристику матриці камери. Адже, наприклад, тип матриці CCD дозволяє отримувати зображення більш високої якості, створює менше перешкод. Але й відрізнятися камери з такими матрицями будуть більшою ціною. Так що для початку визначитеся, навіщо саме вам потрібна веб-камера і які якості і характеристики є у вашому випадку пріоритетними.
2
Крім того, на якість переданого зображення буде впливати і роздільна здатність. Для звичайних відеоконференцій підійде дозвіл 320 x 240 пікселів, записувати міні-відеоролики дозволить стандартний дозвіл 640 х 480 пікселів (воно є в більшості камер). Робити фотознімки і передавати більш якісне зображення можна за допомогою веб-камер з роздільною здатністю 1280 х 960 (але це, як правило, досить дорогі моделі).
3
Важливою є і сумісність даної техніки з операційною системою вашого комп'ютера. Більшість веб-камер (і до речі, не тільки їх) випускається "під" систему Windows. Так що, якщо ви є користувачем, наприклад, Mac або Linux, підібрати камеру виявиться трохи складніше.
4
Деякі моделі камер можуть бути оснащені вбудованим мікрофоном, але взагалі наявність їх не є обов'язковим. При необхідності ви можете підключити окремий мікрофон або взагалі не купувати його (якщо ви користуєтеся нетбуком або ноутбуком, там він уже є).
5
Не останнім критерієм при виборі веб-камери повинно бути кількість кадрів в секунду (позначається воно скороченням fps). Тому звертайте увагу на fps: чим воно вище, тим якісніше буде отримується зображення. Зазвичай рекомендується купувати камери як мінімум від 40 fps.
Корисна порада
Пам'ятайте, що не завжди найдорожчий товар виявляється найкращим. Орієнтуйтеся на свої потреби, а не на розрекламований бренд.