Як виправити долю.

Багато людей вважають, що будь-якої їх вчинок в минулому зіпсував їх долю . Якщо у вас немає другого шансу, іншого шляху або «крейди долі», щоб переписати якісь події у вашому житті, тоді вам доведеться самостійно, крапля за краплею виправляти свою долю .
Вам знадобиться
  • - вогонь
  • - вода
  • - вітер
  • - земля
  • - камінь.
Інструкція
1
Перший досить довгий етап - усвідомлення. Подумайте, згадайте, постарайтеся зрозуміти, що ви зробили не так, що б хотіли змінити, виправити. Постарайтеся проаналізувати всі події недавнього часу. Можливо, відгадка криється саме там.
2
Після того як знайдена причина, вам потрібно розібратися, що стало її наслідком. Завдяки цьому етапу вам легше буде зрозуміти, з чим ви будете боротися.
3
Третій етап - каяття. Якщо ви вчинили неправильно, не бійтеся в цьому зізнатися собі і оточуючим. Якщо потрібно - попросіть вибачення. В іншому випадку це буде терзати вас все, що залишився і не дозволить здійснити наступний етап.
4
Очищення. Говоріть собі: я знаю, яку помилку зробив. Я знаю, що міг би вчинити по-іншому. Я шкодую, що зробив так. Я готовий витримати покарання за скоєне. Я постараюся не здійснювати таких помилок в майбутньому. Я хочу, щоб моя доля виправилася.
5
Очищення п'ятьма стихіями. Вода: намагайтеся частіше митися, гуляйте під дощем, боріться з течією, плаваючи в річці, і при цьому обов'язково пам'ятайте, що вода змиває всі гріхи і очищає ауру. Вогонь: спалює ваші негативні емоції, погані наміри, депресивні настрої. Не бійтеся підносити руки до вогню, уявляйте, що через них з вас іде все погане. Вітер (він же повітря) здуває з вас тяжкість скоєних помилок. Слідкуйте за тим, щоб вітер не приніс вам застуди, намагайтеся потрапляти під нього в теплу, приємну погоду. Земля: частіше лежите на землі, вона витягне з вас все зайве. Камінь: візьміть в руки камінь, невідь крупний, але досить важкий і спробуйте вкласти в нього все, про що ви шкодуєте. Після цього камінь киньте якнайдалі від себе. Обов'язково усвідомлюйте, як вода змиває з вас гріхи, вогонь випалює їх, вітер здуває, земля витягає, а камінь вбирає і забирає з собою.
6
Постарайтеся не вплутуватися в суперечки, ризиковані операції, опинятися в центрі скупчення негативної енергії, ображати оточуючих вас людей. Дотримання цього пункту дозволить вашій долі відновитися в найкоротші терміни.