Як написати службову записку.

Службова записка носить інформаційний характер і є документом для внутрішнього користування. Складаючи службову записку працівник або керівник підрозділу повинен дотримуватися загальноприйнятих правила оформлення подібних документів. Кожен такий документ повинен містити перелік обов'язкових відомостей і координат, без вказівки яких він може виявитися не має юридичної сили.
Вам знадобиться
  • Лист паперу
  • Ручка
Інструкція
1
При складанні такого документа вкажіть: - ПІБ, посада особи, якій адресовано службова запіска- ПІБ, посада особи, яка склала документ-реєстраційний номер і дату регістраціі- назву "Службова записка" - тема запіскі- дату складання запіскі- особисту подпісьВ тексті службової записки опишіть ситуацію, що склалася і запропонуйте варіанти рішення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1r5jlYvYZzc
Зверніть увагу
Для внутрішнього користування допускається оформляти службові записки від руки, на аркуші звичайного формату. Якщо така записка складається керівником підрозділу керівнику іншої організації (паралельного або вищестоящої), то така записка оформляється на фірмовому бланку.
Корисна порада
У службовій записці намагайтеся викладати тільки суть питання - коротко й по темі, не допускаючи зайвих отступленій.Еслі документ має велику терміновість і вимагає негайного рішення керівника, не пропускайте своєчасної реєстрації документа.