Як визначити натуральне хутро.

Розкішна шуба з натурального хутра . Підчас тільки вона може врятувати нас від холоду в суворі російські морози. Впровадження інноваційних технологій хімічної промисловості наводнили ринок різними видами штучного хутра , які досить правдоподібно повторюють зовнішній вигляд натурального, але не можуть зрівнятися з ним за якістю і, звичайно, ціною. Хоча, іноді штучне хутро дуже схожий на натуральний і його важко відрізнити, існує кілька ефективних способів визначення автентичності хутра .
Інструкція
1
Вирвіть кілька волосин з підстьобування і підпаліть. Натуральне хутро горітиме і після випалу розсиплеться, а штучний розплавиться, а після стане твердим. Зверніть увагу на запах - натуральне хутро під час горіння має запах паленого волоса, в той час як штучний - пахне плавленим пластиком. Однак таку перевірку ви зможете провести тільки після покупки шуби, так як навряд чи продавець дозволить вирвати навіть кілька волосин із шуби.
2
А ось такий тест ви можете провести і в магазині. Акуратно розсуньте шерстинки дощенту, якщо побачите нитки від тканини (на зразок трикотажного плетіння), на якій вони кріпляться - тоді хутро, природно, штучний. Хоча проблема в тому, що хімічна промисловість досягла такого рівня, що часом неможливо точно визначити походження хутра .
3
Погладьте шубу рукою. Натуральне хутро більш м'який на дотик. Він також володіє яскравим кольором, блищить на світлі, у нього густий ворс. Стисніть або скрутіть шубку. Якщо хутро швидко прийме первісну форму, то він натуральний. «Зважте» шубу на вазі. Виріб з натурального хутра досить легке, тоді як штучне хутро важкий.
4
І, нарешті, надійний і перевірений спосіб - уважне і ретельне вивчення товарної етикетки, на ній повинен бути прописаний хутро, з якого виготовлена шуба і виробник вироби. Всі написи мають бути чітко надруковані. Утримайтеся від покупки, якщо етикетка відсутня, або її справжність викликає сумнів.
5
Існує й інша проблема. Недобросовісні продавці можуть продати вам і шубу з натурального хутра . Але замість, скажімо, вироби з дорогого хутра , вам "підсунуть" шубу з дешевшого. Наприклад, дуже схожий на хутро шиншили хутро шиншиллового кролика, фарбований бобер - на нутрію. Тому не варто купувати дорогу шубу на ринку, а краще вибрати її в фірмовому хутряному магазині або салоні, працюючим не перший рік, так як саме там вам дадуть гарантійний талон, за яким на протязі одного календарного року на шубу надається гарантія. Під час цього періоду ви зможете безперешкодно обміняти куплений товар або повернути гроші.