Як вибрати продукти без трансгенів.

Трансгени, ГМО, модифіковані компоненти ... Під цими словами увазі сорти рослин і види тварин, отримані в результаті селекційних дослідів. В ДНК рослини в лабораторним шляхом вбудовують чужорідні гени. Роблять це з метою підвищення стійкості до різних хімічних добавкам, опірності шкідників і захворювань, а також для збільшення продуктивності та зниження собівартості. Модифіковані продукти разом із звичайними надходять у продаж і використовуються у виробництві продуктів харчування. Наскільки небезпечні трансгени? Однозначної відповіді немає. Більшість вчених сходиться на думці, що наслідки використання ГМО потрібно досліджувати протягом наступних 10-50 років. А тому не ризикуйте, вибирайте продукти без шкідливих добавок, слідуючи простим правилам.
Інструкція
1
Російське законодавство передбачає маркування трансгенних продуктів. Це значить, що кожен виробник харчових товарів повинен перевірити використовується сировину на наявність ГМО і повідомити про це покупця. Продукти, що містять більше 0,9% трансгенних інгредієнтів, обов'язково повинні мати на упаковці інформацію про наявність та кількість ГМО. Причому, відомості потрібно розміщувати на індивідуальній обгортці, а не на загальній коробці або ящику. Але насправді помітки «містить ГМО» практично не зустрічаються. Виробники воліють друкувати важливі відомості дрібним шрифтом в куточку етикетки. Тому проявляйте пильність і не поспішайте з вибором.
2
Іншим орієнтиром служить значок добровільної відмови виробника від застосування трансгенів. На вітчизняних товарах зустрічається два варіанти: зелений листок в квадраті з написом «Без траснсгенов» або зелений круг зі словами «Не містить ГМО!». Наявність подібної маркування гарантує той факт, що продукт пройшов перевірку в лабораторії і заслужив схвалення фахівців.
3
Вирушайте в продуктовий магазин тільки після щільного обіду. Ця маленька хитрість не тільки заощадить ваші фінанси, але і дозволить бути більш критичним у виборі товарів. Голод не буде вас квапити і спокушати.
4
Читайте склад продукту уважно. Інгредієнти вказують в порядку убування їх кількості в 100 гр продукту. На перших позиціях повинні стояти зрозумілі слова, що позначають прості складові - свинина, яловичина, борошно, молоко і т.д. Далі слідують спеції, приправи і добавки. Якщо безпосередньо за основним компонентом вказаний модифікований крохмаль або модифікований соєвий білок, значить його частка в складі дуже велика. Пошукайте більш натуральний продукт.
5
Особливо ретельно вивчіть складу наступних продуктів: - варені та копчені ковбаси, сосиски, сардельки; - напівфабрикати, що містять м'ясної фарш (котлети, пельмені, млинці, чебуреки, манти і т.д.), м'ясні консерви - напівфабрикати з овочами та соусами (лазанья, піца і т.д.); - хлібобулочні вироби тривалого терміну зберігання.Під їх складі ви, як правило, знайдете соєвий білок і крохмаль. Обидва інгредієнта можуть бути трансгенами.
6
Соя - чемпіон серед ГМО. До 80% сої, виробленої в США, є модифікованим продуктом. Її додають в напівфабрикати, печива, морозиво, шоколад, соуси та багато інших продукти харчування. Намагайтеся уникати продуктів, що містять соєвий компонент.
7
Ще один небезпечний продукт - модифікований крохмаль (мальтодекстрин). Він виходить з трансгенної картоплі. Його додають як загусник в кетчуп та інші соуси промислового виробництва, а також в йогурти, випічку та солодощі. Під заборону потрапляють і популярні продукти з модифікованої картоплі: чіпси, швидко розчинні картопляні пластівці і заморожена картопля-фрі.
8
Втім, будь-яким фаст-фудом зловживати не варто. Велика частина «швидкої їжі» коштує дешево і виробляється з продуктів вкрай низької якості. Попкорн і жувальна гумка часто містять трансгенну кукурудзу. З неї також виготовляють декстрозу - подсласітель в газованих напоях.
9
Перелік овочів і фруктів, які мають трансгенні сорти, надзвичайно великий: картопля, помідори, кукурудза, буряк, кабачки, яблука, слива, виноград, капуста, баклажани, огірки і т.д. Тому, вибираючи рослинні продукти для обіду, звертайте увагу на країну походження і зовнішній вигляд. А він у модифікованих помідорів або яблук буде практично ідеальний: гладка шкірочка, блискуча і щільна, однакові розміри, жодного цятки. Однак вони не мають характерного аромату свіжого фрукта чи овоча, а при розрізуванні - не пускають сік. Їх м'якоть щільна, однорідна, але без смаку.
10
Не купуйте, по можливості, сорти фруктів і овочів, привезених з далеких країн. Тільки трансгенні продукти довго не псуються, не змінюють колір і не поїдаються комахами. Купуйте сезонні овочі та фрукти, вирощені у вашому регіоні.
Зверніть увагу
У 2004 році російське відділення громадської організації Greenpeace випустілo перший довідник для споживача «Як уникнути використання продуктів з генетично модифікованими інгредієнтами?».
Корисна порада
Модифікованих аналогів гречки в даний час не існує, тому можете без сумнівів купувати цю крупу в магазині.