Як зробити, щоб ікри були товстими.

Для того, щоб зробити свої ікри товстими, необхідно накачати литкові м'язи ніг. Для їх тренування існує кілька видів вправ, якими можна займатися як в спортзалі, так і вдома.
Інструкція
1
Найпростішим вправою на розвиток литкових м'язів є перекочування стоп. Займіть вихідне положення: встаньте рівно, ноги на ширині плечей. Перенесіть свою вагу на носочки, затримайтеся в момент найвищої напруги м'язів, а потім перекотіть стопу і встаньте на п'яти. Зробіть не менше чотирьох підходів по двадцять повторень. Для збільшення ефективності цієї вправи можна працювати, використовуючи додатковий вагу.
2
Ще однією варіацією цього вправа є так званий «осел». Для його виконання потрібно встати, нагнувшись вперед і впершись руками, наприклад, в диван або лавку. Ноги тримайте прямо, на ширині плечей. Вам знадобиться допомога партнера, якому доведеться сісти до вас на спину. Можна використовувати додаткову вагу. Вставайте на носки і затримуйтеся в цій позиції близько тридцяти секунд. Зробіть вісім підходів по двадцять повторень.
3
Для розвитку литкових м'язів також дуже корисні велосипедні прогулянки або заняття на велотренажері.
4
Існує і спеціальний тренажер для литок. Він складається з лавки, на яку лягають, пари валиків для ніг, тросів і ваги. Перед заняттям на тренажері виберіть необхідну вам кількість млинців і закріпіть їх на тросі. Потім ляжте на живіт так, щоб край лавки був на рівні ваших стегон, і ви могли поставити ноги на підлогу. Зачепитеся ступнями за валики і поступово згинайте ноги в колінах, трохи затримуючись в крайній позиції. Виконайте три підходи по п'ятнадцять повторень.
Зверніть увагу
1. Особливість литкових м'язів полягає в тому, що, щоб їх як слід накачати, необхідно виконувати велику кількість повторень і кілька підходів для кожної вправи. 2. При цьому важливо пам'ятати, що, якщо ви хочете збільшити розмір литок, необхідно займатися фізичними вправами розмірено, постійно завмираючи в момент найвищої напруги м'язів так довго, на скільки вистачить вашої витривалості. 3. Якщо ж виконувати вправи швидко, ви отримаєте прямо протилежний ефект - жир в області, над якою ви працюєте, буде спалюватися, а маса литок, відповідно, зменшуватися.