Як з'єднати дроти в люстрі. Як під'єднати люстру.

Більшість людей не користуються допомогою електриків при приєднанні світильників, люстр, розраховуючи на свої власні сили. При цьому, іноді забувають про техніку безпеки, яку необхідно дотримуватися при роботі з електрикою і приладами під напругою.
Вам знадобиться
  • електротехнічний інструмент.
Інструкція
1
У першу чергу, необхідно ретельно ізолювати гак, на який передбачається повісити люстру. Також перевірте його на прочность.Прочітайте інструкцію із застосування до освітлювального приладу, в ній завжди вказується точна покрокова послідовність дій. Якщо вказано те, що необхідно провести заземлення, значить, воно в обов'язковому порядку має бути підключений.
2
Після того, як будуть підготовлені гак, люстра і заземлення, відключіть електрику у всій квартирі, для цього необхідно відключити електроенергію автоматичним вимикачем, який розташований в щитку. Обов'язково перевірте, чи є напруги в мережі за допомогою індикаторної викрутки.
3
Після того, як все буде готово, відшукайте на вашій стелі три проводка, один з яких «нуль», а два інших - фазні. Зніміть з усіх трьох проводков ізоляційну стрічку і розведіть їх в різні боки так, щоб вони не змогли замкнути. Слід пам'ятати про те, що два фазних проводка виводяться в вимикач, а провід «нуль», залишається в монтажній коробці.
4
Якщо ви не знаєте, який провід з них «нуль», а який фазовий, включіть світло в квартирі, але вимкніть світло в кімнаті. По черзі приєднуйтесь до оголених проводках індикаторною викруткою і слідкуйте за показниками, якщо він стоїть на місці, значить, провід - «нуль».
5
За новими правилами дроти проводки розрізняються за кольором, тобто якщо провід має чорну або коричневу маркування - фаза, якщо синю - «нуль», якщо жовту або зелену, то це заземлення.
6
Після цього, необхідно визначити ті ж самі показники і в люстрі, в більшості випадків вони також мають кольорове маркування. Якщо така відсутня, то визначити фази і «нуль» дуже просто. Для цього необхідно підключати по два проводка, які заховані в декоративну коробку, до електромережі. У той час, коли ви підключите проводки до мережі, третій ні в якому разі не можна чіпати. Якщо в такому положенні загоряється одна половина ламп, поміняйте проводки, один з яких, не витягуючи, залиште в розетці. Так міняйте проводки по черзі, поки не зрозумієте, який дріт є нульовим. Слід згадати про те, що якийсь провід постійно залишається в розетці і є «нуль».
7
Після того, як все визначено, можна встановлювати люстру, (не забудьте знову відключити світло в квартирі) підвішуючи її на гак. З'єднати дроти в наступному порядку: «нуль» люстри з «нулем» на стелі і, відповідно, фазу з фазой.Важно знати про те, що неможливо поєднати дроти різних металів, так як вони утворюють електронну пару, яка при експлуатації може іскрити, тим самим вивести з ладу електроприлад.
8
Перед тим, як остаточно закріпити люстру на стелі, перевірте виконану роботу. Увімкніть електрику і люстру. Якщо все працює нормально, то сміливо приступайте до остаточної установці захисно-декоративного ковпачка люстри.
В квартирі або на дачі виникає ситуація, коли слід підключити який-небудь двигун в електричну мережу. Зазвичай він працює під напругою 220В або 380В. Для правильного приєднання проводів слід вибрати оптимальний для даного приладу тип підключення - «трикутником» або «зіркою».
Вам знадобиться
  • електричні дроти, двигун або генератор
Інструкція
1
З'єднайте електричні дроти «зіркою». Це можливо, коли кінці статорних обмоток трифазного генератора з'єднані в загальну точку, тобто в «нульову». Сам генератор зображується на електричній схемі у вигляді трьох статорних обмоток, які розташовані під кутом 120 градусів один до одного, що стилізовано, нагадує трипроменеву звезду.Схема підключення: до початків обмоток, які позначаються літерами «А», «В» і «С» (відповідно кінці обмоток - «X», «Y» і «Z»), під'єднуються «лінійні» дроти , що з'єднують приймач з початком фаз генератора. У цьому випадку є два різних напруги - лінійне, між «лінійними» дроти ми, і фазну - між фазами. Лінійна напруга вираховується за формулою: Uлін = v3 * Uфаз, що в підсумку дає: лінійна напруга дорівнює 220 В, фазное - 380 В. Даним способом можна підключати та приймачі енергії.
2
З'єднайте дроти «трикутником». Це потрібно в умовах, коли потрібно забезпечити незалежність режимів роботи окремих фаз. Схема підключення: кінець «X» 1-й обмотки генератора підключається до початку «B» 2-й його обмотки, кінець «Y» 2-й обмотки - до початку «C» 3-й обмотки, кінець «Z» 3-й обмотки - до початку «A» 1-й обмоткі.Прі такому типі під'єднання фазна напруга одно лінійному: Uлін = Uфаз. У разі неправильного підключення обмоток, тобто коли кінці або початок двох фаз приєднані в одну точку, виникає аварійна сітуація.На практиці має місце з'єднання між джерелами живлення і споживачем як «зірка-зірка» та «трикутник-трикутник», так і «зірка-трикутник» і «трикутник-зірка ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vjeXfjwDX5U