Як зав'язувати кулі. Як правильно зав'язати куля повітряна.

Ніщо так не передає відчуття свята, як повітряні кулі . Тому перше, що приходить в голову, коли ви замислюєтеся прикрасити приміщення для будь-якого торжества, - це оформити його за допомогою повітряних куль. Якщо це сімейне свято або у вас немає можливості запросити для цієї мети професіоналів, можна все зробити самостійно, скориставшись порадами.
Вам знадобиться
  • - кулі;
  • - стрічки для оформлення;
  • - насос.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно придбати кулі , стрічечки для оформлення і невеликий насос. Відразу слід попередити, що кулі краще купувати в спеціалізованих магазинах, в іншому випадку, кулі можуть просто не підійти для моделювання. Повітряні кулі можуть розрізнятися розмірами (від п'яти до дванадцяти дюймів) і прозорістю. При оптовій купівлі ви зможете запастися кулями для оформлення жодного свята, так як в пачці їх буває звичайно сотня. Кольори слід підбирати так, щоб вони відповідали ідеї свята.
2
Для того, щоб з кульками було зручно працювати, вам необхідно навчитися їх правильно зав'язувати. Нитки вам не знадобляться, вузлик робиться прямо з кульки. Звичайно, доведеться витратити трохи часу на тренування, але надалі це не займе багато часу.
3
Надувши кулька потрібного розміру, слід злегка випустити з нього повітря, потім обернути вийшов хвостик навколо середнього і вказівного пальця однієї руки, а вказівним пальцем іншої проштовхнути кінчик в створену петлю, затягуючи вузлик.
4
А тепер спробуйте створити кілька нескладних композицій для оформлення. Почніть з квітки. Його можна як прикріплювати до стіни, так і використовувати для оформлення вікон та сходів. Приготуйте чотири кульки розміром дев'ять дюймів, а один - п'ять (для серединки квітки). Спочатку всі кульки треба буде надути і зав'язати, намагаючись, щоб розміри пелюсток були однаковими. Потім великі кульки компонуються по два разом звичайним вузлом. Вклавши одну пару куль в іншу і перекрутивши їх між собою, ви отримаєте чашечку квітки. Закінчить композицію прикріплення серединки. Одержаний квітка прикрасьте стрічками, які можна надалі використовувати і для кріплення.
5
Якщо квітка доповнити ще одним елементом з чотирьох куль крупнішого розміру, то вийде композиція «Люстра», яку можна підвісити як в приміщенні до стелі, так і на вулиці. Правда, в останньому випадку для обважнення композиції маленька кулька краще заповнити водою, інакше ваше оформлення буде розлітатися.