Як написати супровідний лист.

Супровідний лист надсилається роботодавцю разом з резюме, і багато здобувачів марно вважають написання такого листа зайвою витратою часу - саме супровідний лист може зіграти ключову роль у пошуку роботи.
Інструкція
1
Супровідний лист особливо актуально при пошуку роботи в мережі Інтернет на тематичних ресурсах. При відгуку на ту чи іншу вакансію вам пропонують разом з резюме відправити супровідний лист. Не варто нехтувати цією можливістю, оскільки менеджери з підбору персоналу можуть навіть не глянути на ваше резюме, але супровідний лист, швидше за все, прочитають.
2
Не існує строгих правил щодо написання супровідного листа, але щоб лист досягло мети, воно повинно коротко підсумувати всі ваші сильні сторони і представляти вас з найвигіднішого боку. Можна сказати, що супровідний лист - це ваше коротке резюме у вільній формі. Проявіть фантазію, складаючи такий лист, постарайтеся уникнути шаблонів і штампів, і роботодавець напевно зацікавиться вашою кандидатурою, вибравши серед сотень однакових, нічим не примітних відгуків, саме ваш.
3
Обов'язково вкажіть в декількох фразах ваш професійний досвід і набуті навички, а також ваші найсильніші особисті якості. Постарайтеся вибрати такі якості, якими, на вашу думку, неодмінно повинен володіти претендент на дану вакансію. Буде не зайвим вказати, наскільки добре ви розбираєтеся в професійних питаннях в тій області, в якій шукайте роботу. Головне пам'ятайте, що не слід писати розгорнутих пропозицій в кілька абзаців. Лист повинен бути ємним, але при цьому коротким, ви ж пам'ятаєте, що саме стислість - сестра таланту, а талановитих людей виділяють серед інших.
4
Не слід писати супровідний лист в обсязі, що перевищує одну сторінку. Лист слід почати, представившись, і вказавши причину, по якій ви відгукнулися на вакансію. Далі буде основна частина, яка відображає коротко все ваші успіхи і досягнення, після чого буде заключна частина листа, де слід вказати ваші контактні дані.
В діловому листуванні часто виникає необхідність направити віддрукований текст договору на адресу іншої особи. Опосредовать цю процедуру допоможе супровідний лист .
Вам знадобиться
  • - віддрукований текст договору;
  • - комп'ютер з принтером;
  • - друк.
Інструкція
1
Почніть лист з «шапки», яка розташовується у верхньому лівому кутку бланка. Тут вкажіть посаду, прізвище та ініціали особи, якій направляється договір, назва організації, в якій він працює, юридична адреса організації. Якщо договір направляється індивідуальному підприємцеві, в «шапці» вкажіть його статус (ІП), прізвище, ініціали, адреса.
2
Передуватимете основний текст листа привітанням. Його можна почати зі слова «шановний», після якого йде звернення на ім'я та батькові. Наприклад, «Шановний Іван Іванович!». Привітання пишеться нижче шапки посередині листа і зазвичай виділяється жирним шрифтом.
3
Далі переходите до основного тексту супровідного листа. Найголовніше, що потрібно відобразити, - це факт направлення договору. Використовуйте фрази типу: «Направляємо для розгляду та підписання проект Договору надання послуг». Якщо мова йде про вже укладеному договорі, вкажіть його номер і дату.
4
Потім, коли в цьому є необхідність, напишіть, на що ви хочете звернути увагу адресата, викладіть свої пропозицію або прохання, пов'язані з скеровуються договором. Уникайте згадувати про речі, що не відносяться до направляемому договором.
5
Після основного тексту напишіть слово «Додаток:» і назвіть договір, який прямує, вкажіть кількість аркушів та примірників.
6
супровідним листом присвойте дату і номер та зареєструйте його в журналі обліку вихідної кореспонденції. Відповідно, воно має бути підписане керівником організації або індивідуальним підприємцем, а підпис - посвідчена печаткою.
Зверніть увагу
Якщо ви дієте від імені фірми, для написання супровідного листа використовуйте фірмовий бланк організації.