Як організувати похід.

Екстремальний відпочинок завжди приваблював свій романтикою, був чудовою можливістю перевірити свої сили і побачити самі недоступні куточки нашої планети. Піші походи тільки на перший погляд здаються легким розвагою. Насправді до них теж треба правильно підготуватися і організувати все дрібниці.
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначитися, в якому складі ви підете. Від цього буде залежати, який маршрут походу треба прокласти. Якщо з вами підуть новачки або діти, то їм буде не під силу гірські рельєфи, жаркі або екстремальні маршрути.
2
Визначтеся з кількісним складом групи, щоб розрахувати необхідний добовий пайок і медикаменти. Остаточний склад групи представляється на загальних зборах тижні за два до походу. Там же кожному призначається своя роль в групі.
3
Маршрут повинен бути розроблений з урахуванням кожного дня, який вам необхідно пройти. Якщо ви плануєте вкластися в тиждень, то треба чітко знати, який виходить загальний кілометраж, і яку відстань потрібно проходити щодня, щоб укластися в терміни. Чому це важливо? Від того, скільки днів ви буде відірвані від цивілізації, буде розраховуватися щоденний пайок на кожну людину. У пішому поході важливо не нести зайвого, тому нічого важкого і «про запас» не береться.
4
Харчування розраховується в грамах, воно має бути висококалорійним, ситним, що не займати багато місця. Якщо ви раптом затримайтеся в лісі, у вас повинен бути варіант альтернативного харчування. Вам потрібно буде взяти з собою мисливську рушницю, спорядження для риболовлі.
5
Визначаючись з місцем походу, виходите з складності маршруту. Реально оцінюйте свої сили і можливості групи. Підготовка до походів у важких погодних умовах, взимку, в небезпечних місцях починається задовго до самого походу. Майте на увазі, що є природні заповідники, в які не можна проникати без спеціального дозволу. У такі місця можна потрапити тільки у складі організованої туристичної групи, і там діє безліч обмежень.
6
Зараз можна скористатися послугами туристичних агентств, які спеціалізуються на екстремальному відпочинку. Для першого разу можна скористатися їх пропозицією і полегшити собі щоденні переходи. Групу в цьому випадку веде досвідчений турист, а всі місця привалу вже конкретно обговорені і підготовлені до зустрічі групи. Тому ви будете йти без нічого, без важкого рюкзака.