Як провести диспут.

Диспут - це публічна суперечка, предметом якого є суспільно значима наукова тема чи проблема. Форма диспуту може бути різноманітною: обговорення значущих історичних подій, дисертації, захист тез. Відміну від дискусії в тому, що диспут стверджує позиції сперечаються людей.
Інструкція
1
Підготовку до диспуту почніть за тиждень до призначеного терміну. Процес проведення диспуту складається з декількох етапів: вибір теми, призначення керівника, підбір групи активістів, складання плану проведення диспуту, повідомлення учасників про проведення диспуту.
2
На підготовчому етапі визначитеся з темою для диспуту. Вона повинна бути актуальною і значущою для учасників.
3
Обов'язковою умовою вибору теми є її неоднозначність, тобто те, що може викликати суперечки. Складіть план диспуту, визначивши основну проблему і кілька другорядних питань, які допоможуть розкриттю теми.
4
В якості теми диспуту зазвичай виступають доленосні події історії, які по різному висвітлюються в історичній літературі і викликають палкі суперечки.
5
Розділіть аудиторію на умовні групи і проведіть консультації з ними. У кожну групу включіть людей з різним рівнем знань.
6
Ознайомте учасників диспуту з правилами проведення наукової суперечки. Це - повага до опонента, точні факти, послідовність і логічність викладу своїх думок. Неприпустимо підвищення голосу і розмахування руками.
7
Почніть диспут з вступного слова, в якому сформулюйте тему. Визначте регламент виступу всіх учасників і правила проведення диспуту.
8
Ваша поведінка має бути коректним. Не завершуйте виступаючих учасників і не втручайтеся в обговорення. Втрутитися можна, якщо учасник виступає не по суті.
9
Направляйте міркування до вірних висновків, підштовхуйте учасників до формування спільної позиції з обговорюваної теми. Відтинайте надлишкову інформацію, групуйте висновки і зближує точки зору беруть участь у диспуті.
10
Руководите ходом диспуту, при необхідності ставте додаткові запитання. Допомагайте знайти правильне рішення, робіть обґрунтовані висновки. Слідкуйте за тим, щоб диспут не переріс у міжособистісний конфлікт, і обговорення не зайшло в глухий кут.
11
Наприкінці заходу відзначте найбільш активних учасників диспуту. Оцініть зміст висловлених думок, їх вміння сперечатися і аргументувати свої думки.
12
Підведіть підсумки диспуту, дайте відповідь на питання, які не були висвітлені в процесі виступів або опинилися спірними.