Як чинити, якщо звільняють.

Якщо вас звільняють, то завжди існує вихід, і не один. Головне - зрозуміти, що саме ви хочете отримати при звільненні, і відсунути подалі емоції, так як вони сильно заважають при прийнятті рішень.
Вам знадобиться
  • - трудовий кодекс РФ;
  • - консультація досвідченого кадровика;
  • - трудова інспекція;
  • - звіти по роботі, свідоцтва колег.
Інструкція
1
Для початку слід розібратися, як взагалі може бути оформлено звільнення. Формулювання, закони, статті різні, і існують нюанси. Отже, вас можуть звільнити "за власним бажанням", "за згодою сторін", "у зв'язку з скороченням штату", "у зв'язку з ліквідацією підприємства", "за статтею 81 ТК". У кожному з цих випадків існують свої тонкощі.
2
Якщо вам пропонують звільнитися за власним бажанням, роботодавець розраховує позбутися вас малою кров'ю, тобто не заплатити вам те, що вам належить. "Звільнення за власним бажанням" - формулювання, яка влаштовує всіх роботодавців без винятку. Ще б пак, вони платять рівно стільки, скільки ви відробите, звільняючись. Якщо працівник не захоче підписувати таку заяву, йому можуть запропонувати "звільнення за статтею".
3
Якщо ви маєте намір боротися, запропонуйте роботодавцю звільнення "за згодою сторін" і пропишіть в угоді ваші умови. В розмові можете натякнути, що вам відомо, як складно звільнити людину "по статті", і які вагомі повинні бути у вашого роботодавця докази. Прекрасно, якщо ви ставитеся до пільгової категорії громадян: ви вагітні, виховуєте дитину одна або якщо ви - багатодітна мати. Тоді звільнити вас практично неможливо.
4
Якщо роботодавець не згоден на ці умови, вам слід згадати, чи були у вашій трудовій біографії будь-які порушення і прорахунки за останній місяць-два. На що слід звернути особливу увагу: у вас не повинно бути запізнень, відсутність на роботі має бути задокументовано відповідним чином, виконання обов'язків повинно чітко відповідати підписаним вами трудовим договором. Не підписуйте паперів не дивлячись, при відправці у відрядження отримуйте посвідчення про відрядження.
5
Якщо вас звільняють у зв'язку зі скороченням штату (п. 2 ст. 81 ТК РФ), то вам не про що турбуватися. Ваш роботодавець зобов'язаний попередити вас про звільнення заздалегідь, запропонувати вам іншу роботу, визначити пільговиків, повідомити про скорочення в службу зайнятості і виплатити вам вихідну допомогу в розмірі декількох окладів при звільненні.
6
Якщо вас хочуть звільнити з ліквідації підприємства, вас також повинні попередити про це не пізніше, ніж за 2 місяці до звільнення. Ви маєте повне право звільнитися достроково, отримавши на руки зарплату за ці самі 2 місяці в кишеню.
7
Найбільш приємний для вас спосіб - звільнення за угодою сторін. Звільнення за угодою сторін відбувається відповідно до статті 77 ТК РФ, пунктом 1. При звільненні ви отримуєте грошову компенсацію. Розмір цієї компенсації обмежуватиметься вашої взаємною домовленістю з роботодавцем. Полягає письмову угоду, в якому прописується, коли ви будете звільнені і яку грошову компенсацію ви можете отримати.
8
Якщо вас загрожують звільнити по 81 статті ТК РФ, не лякайтеся завчасно. Вас можуть звільнити при зміні власника підприємства (81 стаття, п. 4), якщо ви - генеральний директор, заступник генерального директора або головний бухгалтер. Вас можуть звільнити за невідповідність займаній посаді (81 стаття, п. 3). Тоді для вас повинні зібрати атестаційну комісію, яка придумає вам перевірочне завдання. Навіть якщо ви з ним не впораєтеся, відразу звільнити вас не можуть. Вам повинні запропонувати іншу посаду в даній організації.
9
Якщо вас загрожують звільнити за п. 5 статті 81 ТК РФ, то ви регулярно не виконували свої трудові обов'язки. Пам'ятайте, для того, щоб вас звільнили, порушення повинні бути регулярними і без поважних причин. Крім цього, у вас повинні бути офіційно оформлені дисциплінарні стягнення.
10
Вам також можуть пригрозити звільненням за прогул або запізнення по п. 6 статті 81 ТК РФ. Але це можливо тільки у випадку, якщо ви не представили жодних документів, чому були відсутні. Також не рекомендується регулярно спізнюватися, а ось за одне запізнення терміном менш ніж на 4 години вас ніхто звільнити не може. Більш екзотичні статті, за якими вас можуть звільнити, це "Розкрадання і розтрата" і "Втрата довіри". Вони пов'язані з задокументованими порушеннями матеріально відповідальних осіб або з порушеннями, вчиненими під впливом алкоголю або наркотиків.
11
Навіть якщо вас все ж звільнили, ви маєте повне право продовжити боротьбу. Протягом місяця з моменту звільнення ви можете подати в суд на свого роботодавця. Також вам потрібно звернутися до трудової інспекції та простежити за тим, щоб при звільненні ви отримали трудову книжку з записом про звільнення, наказ про звільнення і накази про накладення стягнень (якщо вони були).
Зверніть увагу
1. Якщо ви не прийшли на роботу, обов'язково підтверджуйте поважність причини отсутствія.2. Ознайомтеся зайвий раз зі своїм трудовим договором та посадовими інструкціямі.3. Не бійтеся відстоювати свої права.
Корисна порада
- Якщо ви відчуваєте, що хмари згущаються, підтверджуйте кожен свій крок і рішення документально.- Уникайте дисциплінарних стягнень. - Виключіть запізнення.
Від звільнення не застрахований жоден співробітник, навіть досвідчений, сумлінний і вмілий. Це може трапитися з ряду причин. Так чи інакше, ви повинні знати свої права і використовувати їх, якщо керівник нехтує законодавством.
Найпростіший варіант - якщо ви і самі вже задумувалися, чи не поміняти обридлу роботу. В цьому випадку напишіть заяві про звільнення за власним бажанням, спокійно доробіть встановлені два тижні, чи не конфліктуючи ні з керівництвом, ні з колишніми (тепер уже) товаришами по службі, і отримаєте на руки трудову книжку. Складніша ситуація: начальник запропонував вам звільнитися за власним бажанням, а ви зовсім не хочете розлучатися з цією роботою. Ось тут вам необхідно діяти з урахуванням всіх обставин. Перш за все, постарайтеся чітко зрозуміти, з якої причини керівник вирішив, що організація більше не потребує ваших послугах. Може бути, фірма зараз переживає нелегкі часи, йде скорочення штатів, і ви далеко не єдиний кандидат? Тоді логіка керівника зрозуміла: якщо людину звільняють з формулюванням по скороченню штатів, то йому повинні виплатити допомогу, передбачену законом, а якщо за власним бажанням, то не повинні. Ввічливо, але твердо откажітесь.Помніте, що з цієї хвилини ви повинні поводитися гранично обережно, щоб не дати приводу до звільнення за порушення трудової дисципліни. Не запізнюйтесь на службу і не йдіть з неї раніше закінчення робочого дня. Якщо необхідно відпроситися, напишіть заяви в двох примірниках, поставте дату, підпис і простежте, щоб керівник не тільки зробив позначку «Не заперечую», а й розписався. Другий примірник обов'язково залиште собі. Намагайтеся сумлінно і в повному обсязі виконувати свої службові обязанності.Еслі же, незважаючи на це, все-таки вийшов наказ про ваше звільнення з формулюванням «За одноразове грубе порушення трудової дисципліни» або «За систематичні порушення трудової дисципліни», не зневіряйтеся. За законом протягом місяця з моменту наказу про звільнення ви маєте право подати позовну заяву до суду за місцем реєстрації відповідача (тобто вашої колишньої організації). Вимагайте відновитися на колишній посаді і стягнути компенсацію за вимушений прогул. До позовної заяви додайте копії всіх необхідних документів: наказів про накладення стягнень, трудової книжки та наказу про ваше звільнення. Якщо ви не розуміються в юриспруденції, обов'язково скористайтеся допомогою кваліфікованого адвоката, до того ж, що спеціалізується саме на справах з трудових спорів.