Як розібрати клавіатуру ноутбука.

Багато хто з нас люблять їсти перед комп'ютером або попивати каву, сік, колу та інші напої. На жаль, така погана звичка часто призводить до трагедії - один невірний рух, і мишку/ клавіатуру можна сміливо нести на звалище. Але що ж робити, якщо жертвою вашої необережності стала клавіатура ноутбука? Її так просто не викинеш і не поміняєш на нову за 200-300 рублів. На випадок різних ексцесів, та й просто в цілях профілактики вам необхідно знати, як розбирається клавіатура ноутбука.
Інструкція
1
Розбирати клавіатуру доводиться в різних випадках. Приміром, вона засмітилася, і деякі клавіші почали неприємно залипати. Або ви залили клавіатуру чимось липким, і вам необхідно прочистити контакти. Отже, перш за все вам необхідно вимкнути ноутбук і вийняти його акумулятор. Кожна кнопка на ноутбуці кріпиться спеціальними механізмами, які називаються мікроліфтами. Кнопки різного функціоналу мають різні кріплення, тому при знятті пластмасову частину краще відкласти разом з кріпленням.
2
Почніть розбирати клавіатуру ноутбука з клавіш з буквами. Спершу ви отщелківать пластмасову кнопку і бачите перед собою два кріплення. Для їх зняття можна скористатися стоматологічним зондом і пінцетом. Кріплення необхідно отщелківать зверху, там де мікроліфт закріплюється вертикально. Бічні кріплення більш крихкі, тому при знятті ви можете пошкодити бічні вушка. Ні в якому разі не намагайтеся зняти всі мікроліфти одночасно, краще витратити більше часу, але зробити все якісно.
3
Як тільки з літерними клавішами буде покінчено, ви зможете переходити на кнопки з кріпленнями іншого типу. Кнопки PgUp і PgDn, курсори і кнопка Е утримуються білими і чорними кріпленнями. Знявши пластикову клавішу, ви побачите біле кріплення. Вам необхідно вивести вушка з зацепов, які розташовуються зліва вгорі і внизу. Кнопка пробілу і кнопка Shift знімаються аналогічним способом, за тим винятком, що у кнопки пробілу два мікроліфта замість одного. Потім ви можете приступати до кнопок останньої групи. Це кнопки alt, fn, ctrl і win. Ви виводите з зацепов вушка, які розташовуються праворуч зверху і знизу.
4
Як тільки всі кнопки клавіатури опиняться на столі, вам необхідно буде зняти чорний трафарет, де кожній кнопці відповідає трикутна гумка. Під нею розташовується плівкова основа. Саме на цій тришарової основі і розташовуються контактні площадки, які замикаються при попаданні на них рідини. Діяти на даному етапі потрібно гранично обережно, так як шари плівковою основи дуже крихкі і легко рвуться. Якщо у вас немає досвіду роботи з такими тонкими механізмами, то ми рекомендуємо вам віддати ноутбук в ремонт в спеціалізований сервіс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Y0WQQvSVMc