Як встановити сталеві двері.

На сьогоднішній день вважається дуже престижним викликати спеціалізованого майстра для виконання різної домашньої роботи, починаючи з ремонту сантехніки і закінчуючи встановленням вхідних сталевих двері . Але якщо ви можете самостійно встановити двері або не маєте фінансами для оплати майстра, тоді ця стаття вам допоможе зробити все швидко і якісно.
Інструкція
1
Спочатку треба демонтувати старі двері і підготувати дверний отвір до установки нової сталевий двері . Це дуже нудний і тривалий процес: спочатку зніміть старі двері з петель (якщо ваша двері встановлена на знімні петлі, вона зніметься дуже легко і швидко, але якщо петлі незнімні, тоді вам доведеться попітніти: треба викрутити саморізи або просто зламати петлі).
2
Далі треба прибрати стару дверну коробку. Є два варіанти: 1. Візьміть кувалду, обценьки і просто виламайте дверну коробку.2. Візьміть шабельну пилу і акуратно Перепилите дверну коробку в декількох місцях, потім легко зніміть коробку.Вибрав другий спосіб демонтажу дверної коробки, ви збережете цілими дверні укоси. Після того як ви зняли коробку, приберіть все сміття, яке залишилося від демонтажу двері . Тепер можна приступати до установки нової сталевий двері .
3
Зніміть з двері упаковку і вставте її в дверний проріз. Для того, щоб у вас було місце для роботи, відкрийте двері на 90 градусів. Далі, треба добре зафіксувати двері, і самому буде дуже важко це зробити, тому допомога вам знадобиться. Але якщо допомогти нікому, вам треба помістити під двері дерев'яний клин. Тепер за рівнем встановіть двері. Вам треба встановити двері рівно, навіть якщо стіни трохи кривуватий. Якщо ви криво встановіть двері, то, коли вона не буде закрита на замок, двері буде самостійно відкриватися і закриватися.
4
Далі потрібно закріпити навесочную сторону. Для цього візьміть електричну дриль для цегляної поверхні і перфоратор для бетонної. Просвердлите в стіні дірки, які відповідають отворам в дверній коробці. У готові отвори вставте анкерний болт і затягніть його. Якщо ви перетягнете болт, то можете збити рівень і перекосити двері. Якщо двері щільно прилягає по всій довжині, можна закріплювати другу сторону. Але якщо двері не прилягає, за допомогою підкладки можна її вирівняти. Тепер змастіть навіски, запеньте проміжок між дверима і стіною. Зніміть з двері захисну плівку. Ви самостійно встановили сталеві двері .