Як назвати аптеку. ідеальна назва аптеки.

Аптечний бізнес приносить своїм власникам мільйони доларів, особливо коли мова заходить про великих аптечних мережах. Люди завжди хворіли, хворіють і будуть хворіти, причому більшість росіян не економлять на власному здоров'ї. Успіх нової аптеки буде залежати не тільки від її місця розташування, асортименту та цінової політики, але також і від обраного назви. Яке ж назву залучить у ваше аптеку стабільний потік клієнтів?
Інструкція
1
Підбір назви для нової аптеки - це досить складний і відповідальний процес. Насамперед назву аптеки повинно бути унікальним, тобто не має збігатися з назвами інших аптек в місті або великих аптечних мереж. Перед прийняттям того чи іншого варіанту обов'язково введіть назву в Google, щоб уникнути повторів. У теж час назва повинна відповідати тематиці медичного бізнесу і викликати позитивні емоції у відвідувачів. Добрими варіантами назви можуть стати «Лавка здоров'я», «Здравниця», «Наша аптека» та інше.
2
При виборі назви також важливо враховувати його складність. Надто хитромудрі і довгі назви погано запам'ятовуються і плутаються в голові. Гарне з точки зору маркетингу назва має бути помітним, чітким і легко читаним. Людина, що проїжджає на високій швидкості на автомобілі, навряд чи встигне прочитати назву типу «Аптека Авіценна» або «Добрий лікар Айболить».
3
У назві аптеки можна відобразити і специфіку вашого нового бізнесу. Наприклад, якщо ваша аптека буде спеціалізуватися на засобах народної медицини, то можна назвати її «Лекарь» або «Живиця». Якщо ваша аптека відрізняється від конкурентів низькими цінами, то можна відобразити цю особливість у назві, наприклад, «Дешева аптека» або «Аптека низьких цін». Якщо ж ви хочете відкрити аптеку бізнес-класу, то можете назвати її «VIP Аптека» або «Елітна аптека».
4
У назві аптеки не рекомендується використовувати букви латинського алфавіту, так як основну масу клієнтів аптек складають пенсіонери та люди, незнайомі з іноземними мовами. Назва має бути зрозуміло клієнтам різної вікової категорії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iJ6kURoXLws
Корисна порада
Якщо самостійно вибрати відповідну назву не виходить, то ви можете звернутися до фахівців з неймінгу.Прі виборі назви необхідно враховувати і її майбутнє графічне виконання.