Як прочитати образ диска.

Образи в форматах ISO, IMG, DMG, MDS/MDF можна семуліровать у віртуальному приводі на будь-якому комп'ютері. Емуляція образу диска дозволить прочитати диск і переглянути його структуру, а також скопіювати на комп'ютер необхідні файли. Для емуляції образу необхідно спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - програма Daemon Tools Lite.
Інструкція
1
Одним з кращих емуляторів віртуальних дисків є програма Daemon Tools. Вона випускається в редакціях Pro (платна) і Lite (умовно безкоштовна). Для створення віртуального приводу і монтажу образу підійде версія Lite. Спочатку потрібно завантажити і встановити Daemon Tools Lite. Завантажити дистрибутив можна за посиланням: http://www.daemon-tools.cc/rus/downloads або знайти будь-який інший джерело в інтернеті. Після установки програми, при першому запуску, Daemon Tools створить віртуальний DVD-ROM в системній папці «Мій комп'ютер», після чого попросить перезавантажити комп'ютер.
2
Після перезавантаження комп'ютера ви побачите в треї (область у годинника) на екрані значок у вигляді диска з блискавкою. Це і є запущена програма Daemon Tools Lite. Якщо ви не знайшли її іконку в треї, запустіть ярлик програми на робочому столі.
3
Тепер можна приступати до монтажу образу для його подальшого відкриття. Клацніть правою кнопкою миші на іконку Daemon Tools, розташованої в треї і виберіть пункт контекстного меню «Віртуальні приводи». У який з'явився на екрані підпункті відобразиться віртуальний привід, наведіть на нього курсор миші. З'явиться ще одне підменю, що має назву «Монтувати образ». Клацніть по цьому пункту підменю лівою кнопкою миші.
4
Дана команда викличе вікно «Провідника» під назвою «Відкрити». У цьому вікні необхідно вказати шлях до файлу образу і клацнути на образ два рази лівою кнопкою миші.
5
Диск буде семуліровать за кілька секунд. Якщо образ диска має файл Autorun, перед вами з'явиться вікно автозапуску, яке запропонує запустити установку або відкрити структуру диска. Якщо вікно не з'явилося, зайдіть в папку «Мій комп'ютер» і двічі клацніть на віртуальному DVD-ROM'е для відкриття образу.