Як скласти грамотне резюме.

Успіх у пошуку роботи залежить, головним чином, від правильно складеного резюме. На резюме в першу чергу звертають увагу менеджери з підбору персоналу, і саме від резюме залежить, зацікавить роботодавця ваша кандидатура чи ні.
Інструкція
1
Наведена нижче структура резюме і кілька важливих моментів, на які варто звернути увагу, допоможуть вам в складанні грамотного резюме.
2
Напишіть своє ім'я крупним шрифтом вгорі сторінки, а трохи нижче додайте свої контактні дані: телефон та електронну пошту (дрібнішим шрифтом). Тут же вкажіть свій вік.
3
Зробіть заголовок «Досвід роботи». В цьому розділі вкажіть три своїх останніх місця роботи, починаючи з останнього, і займану посаду. Наприклад: «01.01.2005 - теперішній час. ТОВ «Софт». Менеджер з продажу ». Зробіть підзаголовок «Обов'язки» і вкажіть ваші обов'язки на останньому місці роботи.
4
Зробіть заголовок «Освіта». Тут вкажіть навчальні заклади, які ви закінчили. Наприклад: «1995-2001 Тверській Університет Економіки. Спеціальність: Економіст ». Тут же зробіть підзаголовок «Спеціалізовані семінари та курси». Вкажіть всі курси підвищення кваліфікації, тренінги та семінари. Позначте дату, організацію, що проводила заняття.
5
Зробіть заголовок "Додатково". Тут необхідно описати ваші навички та особисті якості. В підзаголовку «Знання мови» вкажіть іноземну мову, і рівень володіння. Наприклад: «Розмовна англійська - рівень Advanced, письмовий - Upper intermediate. В підзаголовку «Знання комп'ютера» напишіть основні та спеціалізовані програми, якими ви володієте. В підзаголовку «Особисті якості» вкажіть 5-6 найсильніших сторін вашого характеру.
6
Якщо ви власник особистого автомобіля, вкажіть це в самому кінці, додавши скільки років становить ваш водійський стаж. Наявність у вас автомобіля говорить про вашу активної життєвої позиції.
Корисна порада
  • Ваша задача вказати в резюме найсильніші ваші боку, і виділити найяскравіші моменти своєї професійної діяльності. Не варто вказувати в резюме інформацію, що не відноситься безпосередньо до вакансії, на яку ви претендуєте.
  • Якщо ви шукаєте роботу в різних напрямках, бажаючи спробувати свої сили на різних позиціях, відповідно, і резюме слід скласти для кожної вакансії окреме.