Як закодувати відео.

Досить часто люди займаються кодуванням відео файлів. Формат файлу повністю залежить від формування кодеком. Якщо формування відео файлу вироблялося кодеком, який ваш комп'ютер добре розуміє, то він буде успішно запущений. Якщо ж не запускається, то потрібно займатися кодуванням.
Інструкція
1
Дану проблему потрібно розглянути більш глобально. Адже крім перегляду відео файлу на комп'ютері, деякі люди хочуть запустити його на інших пристроях. На відміну від комп'ютера, буває так, що вони читають тільки ті формати, які в них запрограмовані. Приміром, DVD-програвачі, мобільні телефони mp3 і МР4-плеєри та багато інших пристроїв відтворюють не більше 10 найпоширеніших форматів. Комп'ютер же може відтворювати файли більше 1000 різних форматів. Саме з цієї причини відбувається виникнення проблем з запуском фільмів, а також музики на пристроях.
2
Обов'язково потрібно звернути увагу на таку важливу функцію форматів, як розмір аудіо \ відео файлу. Якщо правильно здійснити кодування, то в результаті може вийти файл, менший за розміром, але з такою ж якістю звуку і зображення.
3
Для зміни формату файлу обов'язково потрібен буде кодировщик. В даний час їх досить багато. Можна скористатися самими простенькими або професійними. Все залежить від ваших умінь і здібностей роботи на комп'ютері. Найкраще скористатися простим кодувальником, який називається ImTOO 3GP Video Converter. Він досить простий і зручний у використанні. З його допомогою можна виконувати перекодування відео для мобільного телефон, мр-4 плеєра і DVD-програвача. Встановіть цю програму і запустіть. Для додавання файлу потрібно натиснути на кнопку "Add". Після цього в провіднику знайдіть необхідний файл і "Відкрити":
4
Ви побачите цей файл в головному вікні програми. Програма автоматично визначить його ім'я, час тривалості, вихідний формат, а також формат, в який проводитиметься перекодування. Для зміни формату потрібно виділити файл у вікні програми і в поле "Profile" вибрати необхідний формат. Потім натисніть кнопку "Encode". Має розпочатися кодування відео файлу. Після кодування файл буде знаходитися в папці C: \ Temp.