Як порахувати успішність.

Вчителі не тільки проводять уроки та позакласні заходи, батьківські збори і семінарські заняття, перевіряють зошити і щоденники, а й складають звіти, підраховують відсотки якості знань і рівень навченості. Як же порахувати успішність ?
Інструкція
1
З підрахунком успішності вчителя-предметники мають справу в результаті аналізу проведеної контрольної роботи або за підсумками чверті, року. А класний керівник підраховує успішність класу в цілому, з усіх навчальних дисциплін. Також вчителеві необхідно простежувати динаміку успішності. Класному керівнику, для того щоб прорахувати успішність кожного учня, необхідно скласти суму "4" і "5" з усіх навчальних дисциплін і поділити на кількість цих предметів.
2
Якщо вам потрібно прорахувати успішність з предмета, то складайте кількість учнів, які отримали "4" і "5" з даного предмету і ділите на загальну кількість дітей, які закінчили без "двійок".
3
Якщо вчитель хоче скористатися інформаційними технологіями, що дуже зручно, слід звернути увагу на використання автосуми. Вам необхідно скласти таблицю з оцінками для школярів, розрахувати середній бал з кожного предмету: - в стовпець А введіть дані (прізвища, імена) дітей, що навчаються у вашому класі. Відведіть комірку А1 для заголовка і клацніть лівою кнопкою миші по цьому осередку. Введіть «Прізвище» в осередки А2, А3 та ін. Вводьте наступні дані учнів; - в рядку 1 стовпців B, C, і D введіть назву навчальних дисциплін. Виставте оцінки; - в кінці таблиці заповніть рядок «Середній бал»; - в комірку B7 введіть, використовуючи значок Автосума, наступну формулу = СУММ (В2: В6). Поділіть все на кількість учнів у класі; - прорахуйте по цій же формулі дані в осередках C7 і D7; - створіть діаграму успішності учнів; - виведіть середній бал за допомогою кругової діаграмми.По диаграммам добре простежити динаміку успішності.