Як редагувати pdf формат.

Pdf- формат файлів дуже широко використовується в даний час. Цей формат поєднує в собі як текст, так і графіку. Формат pdf документів можна використовувати в різних цілях, наприклад, для створення презентацій. Але на відміну від тестових файлів, редагувати pdf формат трохи складніше. Для цього потрібне використання спеціальних додатків і редакторів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Foxit PDF Editor, доступ в інтернет
Інструкція
1
Редакторів pdf- формат а існує чимало. Є професійні редактори, в яких звичайному користувачеві розібратися буде зовсім не просто. Для простого користувача потрібен pdf-редактор з основними функціями, без маси додаткових можливостей. Foxit PDF Editor - проста і невигадлива програма для коригування pdf-файлів. З її допомогою можна редагувати як текст, так і графіку. Для звичайного користувача така програма буде кращим варіантом. Скачайте і встановіть цей додаток на свій комп'ютер.
2
Після того як Foxit PDF Editor буде встановлена на ваш комп'ютер, правою кнопкою мишки по PDF файлу, який потрібно відредагувати. У виниклому меню виберіть команду «відкрити за допомогою». Зі списку запропонованих програм виберіть Foxit PDF Editor.
3
Відразу зверніть увагу на панель інструментів зверху, в вікні програми. Тут знаходиться всі необхідні команди для редагування pdf файлів. Якщо вам потрібно відредагувати текст у файлі, натисніть по потрібному рядку подвійним клацанням мишки. Або за допомогою мишки виділіть потрібну ділянку тексту. Коли потрібний текст виділений, його можна редагувати. Шрифт редагованого тексту такий же, як і у всього документа. Якщо хочете поміняти параметри шрифту рядка, що редагується, клацніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню команду Property List. Ви зможете поміняти формат шрифту, змінити його колір, положення.
4
Якщо хочете вписати в файл графіком або зображення, на панелі інструментів виберіть команду Add Graphics. З'явиться меню, де можна вибрати місце, куди саме потрібно вставити цей графічний елемент. Для редагування конкретного об'єкта, наприклад, малюнка клацніть два рази лівою кнопкою миші. Відкриється меню, за допомогою якого можливо відредагувати вибраний елемент. У Foxit PDF Editor є свій графічний редактор, за допомогою якого можна створювати графіку безпосередньо прямо в документі. Вибрати його можна на панелі інструментів.