Як почистити газову плиту. Як очистити газову плиту від нагару.

Кожна домогосподарка проводить досить багато часу на кухні біля плити. Так як газова плита експлуатується щодня по кілька разів, з'являються забруднення, які доводиться відтирати частіше інших предметів кухонної техніки. Завдяки грамотному і регулярного догляду за газовою плитою, ви продовжите термін експлуатації, і вона буде виглядати немов нова, досить довгий час. Тому надіньте гумові рукавички і приступайте до видалення забруднень з вашої кухонної плити.
Вам знадобиться
  • - Губка,
  • - щітка,
  • - миючий засіб,
  • - ганчірка.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до чищення газової плити, необхідно правильно вибрати чистячі і миючі засоби. На сьогоднішній день існує величезна кількість коштів, для чистки плити, але найефективнішими є пастоподібні засоби. Вони досить добре чистять поверхню плити і не дряпають її, як порошкові. Губку краще вибрати м'яку, ні в якому разі не дротяну, так як на плиті з'являться подряпини, які помітно зіпсують її зовнішній вигляд.
2
Зніміть решітку з газової плити і все конфорки. Першим ділом видаліть за допомогою вологої ганчірочки всі частини пригоріла їжі з поверхні плити. Нанесіть миючий, жірорастворяющіх засіб на губку і змастіть всю поверхню і частини плити. Залиште на 10 хвилин для того, щоб Розм'якшити плями на плиті. Нагар за цей час почне розчинятися і вже не доведеться прикладати особливих зусиль для його видалення. Відітріть нагар за допомогою м'якої губки, і після того, як плита буде повністю очищена, протріть її вологою ганчіркою, а потім сухою.
3
Деко, решітку та все знімні деталі газової плити потрібно зняти. Найбрудніші деталі газової плити - це поворотні ручки і кнопки, яких ми торкаємося багато разів в день забрудненими руками. Налийте в тазик або раковину гарячу воду і додайте потрібну кількість миючого засобу, який розчиняє жир. Залиште на деякий час вилежатися, після цього ретельно почистіть всі деталі за допомогою старої зубної щітки і обполосніть чистою водою.
4
Для чистки духовки доведеться докласти чимало зусиль, особливо якщо вона не має функцію самоочищення. Візьміть сильне миючий засіб і змочіть їм забруднені місця, залиште на деякий час. Після цього можна стерти місця нагару губкою, потім протерти вологою ганчіркою.
Корисна порада
Якщо ви хочете щоб скло на дверцятах духовки блищало, використовуйте для чищення засіб для миття скла.